• חבילות נופש לאומבריה

 • דילים זולים לאומבריה

 • מידע על אומבריה

  אומבריה היא חבל ארץ יפהפה ונמצאת בצפון-מרכז איטליה, מזרחית לטוסקנה. זהו המחוז היחידי באיטליה שאין לו קו חוף, אך היערות וההרים שבאזור הופכים אותו לאחד מהיפים והמתוירים באיטליה.
   
  ניתן להזמין מלונות בכל רחבי המחוז, כולל בכפרים ציוריים ועיירות קטנות ומקסימות. ניתן להגיע לאומבריה גם ע"י טיסות מרומא או ורונה (ולנסוע צפונה או דרומה בהתאמה).
   
  אומבריה עצמה מתאפיינת ביערות ירוקים, נהרות שוצפים, המון מעיינות ושדות מוריקים. כמו כל מחוז באיטליה שמכבד את עצמו גם לאומבריה יש כרמים ויינות מקומיים. כ-60% מהיינות באומבריה הם יינות לבנים וניתן למצוא במחוז יינות בכל טווחי המחיר. לאומבריה יש חשיבות רבה בעולם הקתולי מאחר שבתחומה נמצאת אסיזי, המזוהה עם הקדוש פרנציסקוס והמסדר שייסד. מסיבה זו יש במחוז מספר רב של כנסיות כאשר הגדולה והמפורסמת שבהן ניצבת באסיזי.
   
  עם זאת, רוב המטיילים הישראלים מתרכזים בטיולם בנופים מדהימים ולא בכנסיות. קסטלוצ'יו ונורצ'ה הם שני אזורים נהדרים לטרקים. מדובר באזור ההררי שבמרכזו עמק שבתקופת האביב והקיץ משנה את צבעו מצבעי פריחה לצהוב שמאפיינים את המקום ביולי-אוגוסט. חלק רחב של האזור הוא שמורת טבע וניתן לקבל מפות ומידע על המקום בלשכת התיירות המקומית (פעילה בחודשי הקיץ, לרוב סגורה כמה שבועות במהלך החורף). אם אתם חובבי מים תוכלו לבקר במפלי מרמור (מפלים מלאכותיים שנוצרו בימי הרפובליקה הרומית). בסמוך לגבול עם טוסקנה נמצא אגם טראסימנו, מקום אהוב גל דייגים. על גדות האגם תוכלו למצוא טירות הרוסות וכפרים יפים. תוכלו לבקר גם באגם אחר, קטן הרבה יותר – אגם קורברה. האגם נמצא בשמורת עמק הטיבר, והוא חביב מאוד על חובבי דייג, ראפטינג ופעילויות נוספות. בקרבת האגם יש רשת של מערות כך שהוא מקום מצוין לסיורים.
   
  הזמינו חבילות לאומבריה עם ישראייר ותוכלו ליהנות מנופים קסומים והרבה שקט.