• חבילות נופש למילאנו

 • דילים זולים למילאנו

 • מידע על חבילות נופש למילאנו

  טיסות למילאנו הינן טיסות שכיחות ביותר שמגיעות אל אחת הערים המתויירות ביותר בעולם. ניתן למצוא טיסות סדירות, טיסות שכר, דילים ומבצעים במחירים אטרקטיביים בכל חודשי השנה.
   
  מעצם היותה של מילאנו בירת האופנה והעיר השניה בגודלה באיטליה, היא מושכת אליה אלפי תיירים במהלך השנה. כמו כן מהווה מילאנו יעד יציאה נוח מאוד לאזור האגמים באיטליה דוגמת אגם קומו או אגם גארדה ולערים אחרות באירופה. רובן המוחלט של טיסות לאיטליה אל העיר מילאנו נוחתות בשדה התעופה מלפנסה הממוקם כ-40 ק"מ מהעיר. במילאנו אתרי תיירות רבים וחיי לילה תוססים. אטרקציות חשובות בעיר: הקתדרלה הגותית, או כפי שהיא נקראת באיטלקית הדואומו, ציורי הקיר הידועים של הצייר לאונרדו דה וינצ'י, בית האופרה לה סקאלה, גלריות לאומנות ובתי אופנה מהמובילים בעולם.
   
  כדאי מאוד לבקר ברחוב המקורה בזכוכית ויטוריו עמנואל סקונדו. הרחוב מהווה מקום לבילוי, שיטוט בין החנויות, קניות וכמובן קפה טוב. רחוב קניות נוסף בו מרוכזים בוטיקים וחנויות וינטאג' הוא רחוב קורסו די פורטה טיצ'ינסה. ברחוב זה נמצא מתחם המוקדש ליצירותיו של ארמאני. כדאי לקחת פסק זמן ולבקר בפארק סמפיונה בו ניתן לטייל על גשרים החוצים אגמים ולהנות מצמחיית הפארק.
   
  במילאנו נמצאים שני מועדני כדורגל מהמובילים בעולם וחובבי הכדורגל יכולים לבקר במועדוני הספורט של אינטר ומילאן. לקראת משחקי כדורגל של הקבוצות המובילות מגיעות טיסות רבות למילאנו במסגרת חבילות ספורט. מחירי הטיסות למילאנו משתנים על פי עונות השנה. רצוי מאוד לבדוק האם ניתן להזמין דיל הכולל טיסה, בית מלון ורכב שעל פי רוב מקטין את עלות נופש.
   
  חופשה נעימה!