• חבילות נופש לגרמניה

 • דילים זולים לגרמניה

 • מידע על גרמניה

  דילים לגרמניה

  גרמניה נחשבת לאחת המדינות המתויירות ביותר בעולם וגם התייר הישראלי לא מדיר ממנה את רגליו. מדובר במדינה שמציעה מגוון שלם של אטרקציות, ערים נהדרות, נופים נפלאים וחיי לילה ותרבות יוצאי דופן, כך שאין זה מפתיע שמדובר באחד היעדים המבוקשים ביותר בעולם.
   

  חבילת נופש בגרמניה- היער השחור

  אחד היעדים המסקרנים ביותר של המדינה הוא היער השחור. חברות רבות מציעות חבילות נופש בגרמניה שכוללות את היער השחור, זאת משום שבניגוד לשמו מדובר באחד מהמקומות הצבעוניים ביותר. היער השחור מציע חופשה באזור הנפרש על פני קילומטרים רבים של עצים ירוקים, פרחים צבעוניים ואגמים בעלי מים צלולים, כאשר כל מי שיגיע אל היער יתוודע לאחד מהמקומות היפים והציוריים ביותר שיש.

  דילים לגרמניה שיכללו טיול ליער השחור יאפשרו לכל תייר ליהנות לא רק מהנופים של היער אלא גם מהאטרקציות הרבות שהוא מציע, בהן ספורט אתגרי, טיולי אופניים במסלולים מסומנים, ביקור בכפרים ועיירות, התוודעות אל התרבות המקומית ואל המנטליות הגרמנית ואפילו ביקור במוזיאונים שונים בערים הגדולות אותן תעברו בדרך, כמו מוזיאון המכוניות של פורשה.
   

  נופש בגרמניה ובילוי בברלין ובמינכן

  נופש בגרמניה יכול להיות גם כזה בו תלכו הרבה פחות ביער ותעדיפו ללכת דווקא ברחובות עירוניים. זהו נופש שיכלול ביקור בברלין ובמינכן- שתי הערים המרכזיות והאהובות במדינה. דילים לגרמניה אל העיר ברלין יהיו דילים במסגרתם תיהנו משלל אתרים מרתקים ובעלי משמעות היסטורית עצומה כמו בניין הרייכסטאג, שער ברנדנבורג וקתדרלת ברלין, כשהשיא יגיע דווקא עם רדת החשיכה, אז תוכלו להכיר את חיי הלילה של העיר: ברים בהם הבירה נשפכת כמו מים ומועדוני לילה בהם אפשר לרקוד לצד מאות תיירים שיחד עם התושבים המקומיים יוצרים הרמוניה נפלאה.

  במינכן תוכלו ליהנות מהמסעדות המקומיות, עם דגש על הנקניקייה הבווארית המפורסמת שקשה לאכול ללא בירה גרמנית איכותית, קל וחומר אם תגיעו לאזור בחודש אוקטובר, אז תוכלו לחגוג יחד עם מינכן וכל חבל ארץ בוואריה את האוקטוברפסט- פסטיבל הבירה המפורסם של העיר שיסדר לכם חופשה בגרמניה עליה מעולם לא העזתם לחלום.