• טיסות לבודפשט

 • טיסות זולות לבודפשט

 • מידע על טיסות לבודפשט

  טיסות לבודפשט
  אחת מהערים האירופאיות האהובות ביותר על הישראלים היא בודפשט, בירת הונגריה. העיר שהופכת להיות פופולריות יותר ויותר למעשה מופרדת לשני חלקים: בודה ופשט, כאשר בודה היא החלק ההררי והפחות מתוייר בעיר, בעוד שפשט היא החלק ההומה יותר בו נמצאים המרכזים הפיננסיים והתיירותיים של הבירה ההונגרית.

  לאן מגיעים
  כך או כך בשני חלקי העיר יוכל כל תייר למצוא לא מעט אתרים לבקר בהם ומספר גדול של אטרקציות אותן ישמח לחוות. יחד עם זאת, החלק הראשון אליו יגיע כל תייר יהיה פשט ולא רק בגלל שהוא החלק המעניין יותר, אלא בעיקר כי הוא האזור בו נמצא שדה התעופה המקומי. טיסות לבודפשט ינחתו בנמל התעופה Ferihegy המרוחק כחצי שעת נסיעה ממרכז העיר, כאשר הנסיעה משדה התעופה למחוז חפצכם תתבצע במוניות, אוטובוסים, מיניבוסים מיוחדים של שדה התעופה ואפילו רכבות.

  האטרקציות של העיר
  כאמור לא מעט אתרים יש בשני חלקי העיר, כאשר לא משנה אם בחרתם להגיע לבירת הונגריה באופן עצמאי, במסגרת דילים לבודפשט או בטיול מאורגן, ישנם מספר מקומות עליהם לא תוכלו לפסוח. אחד המקומות הללו הוא הסיטדלה- המבצר המרשים בבודפשט שהוקם במאה ה-19 ולצידו נמצאת אנדרטת החירות: אחד הסמלים הגדולים ביותר של העיר וזו שהוקמה למען החיילים הסובייטים ששחררו את הונגריה מהשלטון הנאצי. עוד אחד מהמקומות המומלצים ביותר בבודפשט הוא בזיליקת סנט סטפן, אחד המבנים הגבוהים בעיר. האטרקציה המרכזית של הבזיליקה היא לאו דווקא הסיור בה, אלא התצפית המרהיבה עליה ניתן להשקיף לאחר שעולים בכל מדרגות המבנה. מלבד מבנים מרהיבים ותצפיות יוצאות דופן, גם שווקים מציעה בודפשט ובראשם השוק המקורה. זהו השוק הגדול ביותר בהונגריה ואחד הגדולים ביותר באירופה ותוכלו למצוא בו הכל, החל מתבלינים מיוחדים ועד מזכרות.

  ישראייר מאחלת לכם טיסה נעימה!