• טיסות לורונה

 • טיסות זולות לורונה

 • מידע על ורונה

  טיסה ישירה לורונה

  אחת הערים המרתקות ביותר באיטליה היא העיר ורונה. מדובר בעיר יפהפייה באזור הצפוני של ארץ המגף שאינה רחוקה ממילאנו, בירת הצפון ואחת הערים הכי מוכרות של המדינה.
   

  טיסה לורונה וביקור באתרים המרשימים של העיר

  העיר ורונה נהנית משדה תעופה מקומי הנקרא קאטולו, אך התייר הישראלי שירצה להגיע לעיר קרוב לוודאי יעשה זאת באמצעות נחיתה במילאנו והמשך אל העיר ברכבת, זאת משום שלא תוכלו למצוא טיסות לורונה שיוצאות באופן ישיר מנמל התעופה בן גוריון. לאחר הטיסה תוכלו להתוודע אל האתרים המרשימים ביותר של העיר, אתרים שיאפשרו לכם ליהנות מחוויה תרבותית יוצאת דופן ומהנאה צרופה שטמונה בכל סיור אותו תעשו ברחבי העיר. אחד המקומות הללו הוא האמפיתיאטרון המקומי, האמפיתיאטרון של ורונה. טיסות או חבילות נופש בורונה יובילו כל תייר אל אחד המבנים המרשימים ביותר באיטליה שנבנה במאה הראשונה לספירה ונשתמר כמעט בשלמותו, כאשר עד היום נערכות בו הופעות אופרה בהם יכולים לחזות כשלושים אלף צופים בכל פעם. טיסה לורונה תאפשר לכם לבקר בעוד אתר אותו כדאי לציין והוא הפיאצה דל דומו, שם תוכלו לצלם את אחד מהפסלים המיוחדים שהוצבו במקום כמו הפסל של יונה והלוויתן.
   

  נכנסים אל הסיפור של רומיאו ויוליה

  אם שמה של העיר ורונה צלצל לכם מוכר עוד לפני שביקרתם בה בכלל, אין זה אמור להפתיע אתכם. מדובר בעיר בה נולד אחד מהסיפורים המפורסמים ביותר בעולם וכנראה המחזה הפופולרי ביותר ווהמומחז ביותר- "רומיאו ויוליה" של ויליאם שייקספיר. למי שאיכשהו עדיין לא מכיר את הסיפור המפורסם נספר שבמוקד המחזה עומדים שני נערים צעירים, רומיאו לבית מונטגו ויוליה לבית קפולט. הנער והעלמה באים מבתים יריבים אך למרות זאת מתאהבים כנגד כל הסיכויים תוך שהם מסתירים את אהבתם מבני משפחתם המסוכסכים, והמחזה הטראגי עוקב אחר האוהבים הצעירים כל הדרך מרגע שהם נפגשים ועד לסוף המר. טיסות לורונה יאפשרו לכם להרגיש חלק מהסיפור, תוכלו להגיע אל המבנה בו התגוררה יוליה הכולל את המרפסת המפורסמת אליה יצאה כאשר רומיאו קרא לה ואף להתרשם מפסל עשוי ברונזה המעוצב בדמותה.
   
  אז למה אתם עדיין מחכים, מהרו להזמין טיסות זולות לורונה במחיר משתלם במיוחד באתר של ישראייר.