• טיסות לאיטליה

 • טיסות זולות לאיטליה

 • מידע על איטליה

  טיסות לאיטליה
  איטליה היא אחת מהמדינות היפות ביותר באירופה. מדובר במדינה בה תוכלו לחזות בנוף מרהיב מהצפון המושלג ועד הדרום החם, כשבכל מקום תוכלו לראות אתרים מרהיבים ומיוחדים שיובילו אתכם להבין שבחירתכם באיטליה כמקום לטייל ולבקר בו בהחלט הייתה הבחירה הנכונה.

  ביקור בטוסקנה וקפיצה למילאנו
  המקום הראשון בו כדאי לבקר הוא צפונה של המדינה, שם ישנן ערים דוגמת ורונה או ברשיה, כאשר אזור טוסקנה הוא האזור היפה ביותר אליו ניתן להגיע. כשהרים מושלגים סביב, אגמים תכולים דוגמת אגם גארדה פזורים בכל רחבי המקום ועצים ירוקים סובבים סביב, נדמה כי אין מקום יפה יותר להתחיל בו את הטיול. טיסות לאיטליה אותן תיקחו ישירות אל צפון המדינה יעניקו לכם את הנוף המרהיב הזה, נוף שבקלות יכול להיכנס אל תוך גלויה ולבטח יעשה לכם חשק להמשיך ולנסות לגלות מה עוד מציעה המדינה הזאת. טיסה לאיטליה עשויה להוביל אתכם גם אל העיר מילאנו, אף היא בצפונה של ארץ המגף. דילים למילאנו יציעו נופים מרהיבים ואיתם גם אתרים נפלאים ששווים ביקור. אחד האתרים הללו הוא הדואומו, הקתדרלה המרכזית של העיר שנהנית מעיצוב גותי מיוחד. במרכז הדואומו ניתן לראות שיש בוהק הנמצא בחזית המבנה כשאלפי עיטורים וצריחים מקשטים כמעט כל פינה בו, כשבתוך הדואומו נמצאת האטרקציה המרכזית של המקום, פסלה של המדונינה. במילאנו תוכלו למצוא גם את אחד מבתי האופרה המוכרים ביותר בעולם, בית האופרה לה סקאלה, שמלאה בצבעי אדום וזהב והופכים את המבנה לאחד הדברים הבולטים ביותר בעיר.

  טיסה לאיטליה ונחיתה ברומא הבירה
  אם תחליטו להדרים מעט, סביר שהמקום הטוב ביותר בו תוכלו לעצור הוא עיר הבירה של איטליה, העיר רומא. טיסות לרומא יביאו אתכם לביקור במדינה הריבונית הקטנה ביותר בעולם, המקום אליו מגיעה כמות רבה של מאמינים מדי יום, כשהכוונה היא כמובן לקריית הוותיקן. טיסה לאיטליה ונחיתה בעיר רומא תוכל גם לחשוף אתכם לאחד משבעת פלאי תבל, הקולוסאום העצום של בירת ארץ המגף, המקום בו נערכו בעבר קרבות עקובים מדם וכיום המקום הפך לאחד מהאתרים התיירותיים מספר אחת של רומא אותו פוקדים תיירים רבים שעורכים במקום סיורים מודרכים.