• טיסות למינכן

  • טיסות זולות למינכן

  • מידע על מינכן

    טיסות למינכן
    העיר מינכן הינה אחת הערים המיוחדות ביותר באירופה בשל היותה מטרופולין גדול שמהווה את אחד ממוקדי התחבורה המרכזיים ביבשת, זאת לצד נופים מרהיבים ופארקים ירוקים. לא בכדי הפכה מינכן לאחת הערים המתויירות ביותר בגרמניה וזו שמתגאה בהיותה שדה התעופה השני ההומה ביותר במדינה כאשר שדה התעופה של פרנקפורט מקדים אותו. אל שדה התעופה "מינכן" מגיעה כמות נכבדה של טיסות מדי יום, כשבניהן גם טיסות ישירות מישראל המבוצעות ע"י חברת התעופה אל-על. טיסות למינכן של חברת אל-על הן הדרך הטובה ביותר להגיע מישראל לבירת בוואריה, המחוז הגדול ביותר בגרמניה, בשל העובדה כי מדובר בטיסה ישירה ללא עצירות ביניים והיא אורכת כשלוש וחצי שעות בלבד בעזרת צוות אוויר אדיב ודובר עברית ועם שירות מוקפד ומפנק.

    לאחר הטיסה במטוס אל-על וההגעה למינכן, כל שנותר לנוסע לעשות הוא לתור אחר האטרקציה המועדפת עליו. במינכן יש לא מעט דברים לעשות, החל מלבקר בכמה מהאתרים האטרקטיביים של העיר, דרך קניות באחד מהרחובות המרכזיים והקניונים שלה ועד טעימה מהמבחר הקולינרי המקומי, מבחר שיכלול בעיקר נקניקיה בווארית ובירה מקומית. העיר העתיקה של מינכן היא אחד המקומות המועדפים על כל תייר, כאשר הסיור במקום יחל בדרך בכלל בכיכר המרכזית של העיר, כיכר מריאן, סביבה ניתן להבחין בלא מעט מסעדות, חנויות ובתי קפה. משם, ובמרחק הליכה קצר, יהיה אפשר לבקר בבית העירייה החדש או לחילופין בכנסייה העתיקה ביותר במינכן, כנסיית פטר הקדוש. מלבד המקומות המרתקים הללו, מינכן היא גם מקום בו תושבי המקום רוחשים אהבה גדולה לשופינג ולכן ניתן ליהנות בה מחוויית קניות מיוחדת, כמו למשל ברחוב לודוויג או רחוב מקיסמיליאן היוקרתי.

    לצד כל המקומות האטרקטיביים של מינכן והרחובות בהן ניתן ליהנות משופינג מקומי, כדאי לציין כי יש חודש אחד בו טיסות למינכן הופכות לדבר שכיח הרבה יותר מבכל חודש אחר וחבילות נופש למינכן נמכרות לא מעט, חודש אוקטובר, בו חוגגים בבירת בוואריה את האוקטוברפסט. מדובר בפסטיבל חגיגי במהלכו נלגמים אלפי ליטרים של בירה על ידי מיליוני אנשים שמגיעים אל העיר במיוחד בתאריכי הפסטיבל ויוצרים יחד חוויה בלתי נשכחת.