• חבילות נופש לטביליסי

 • דילים זולים לטביליסי

 • מידע על טביליסי

  דילים לטביליסי
  גיאורגיה היא כבר מזמן אחד היעדים האטרקטיביים ביותר והפופולריים ביותר בקרב התייר הישראלי. השילוב של השטחים ההרריים, הנופים המרהיבים והמאכלים המיוחדים הופכים אותה למקום מבוקש אליו טיסות מישראל ממריאות לא מעט.

  האתרים המרכזיים בעיר
  העיר האהובה ביותר בגיאורגיה היא העיר בה נוחתות מרבית הטיסות אל היעד, בירת המדינה טביליסי. טיסות לטביליסי מישראל אורכות כשלוש שעות, בסיומן ינחתו הנוסעים בשדה התעופה של העיר המרוחק כ-20 ק"מ ממרכזה. באמצעות נסיעה קצרה באוטובוס או רכבת תוכלו להתחיל בטיול שלכם באחת הערים המסקרנות ביותר בעולם, עיר שמציעה מראות עתיקים, סמטאות ציוריות ומאכלים נהדרים. הזמנת דיל לטביליסי או טיסה לטביליסי תאפשר לכם לפגוש באחד האתרים המרכזיים של העיר, כנסיית זיאוני, הכנסייה שמתהדרת בשם שניתן לה כמחווה להר ציון בירושלים. כנסיית זיאוני איננה כנסייה רגילה כשאר הכנסיות בבירה הגיאורגית, מאחר והיא מתגאה באחד מהסמלים החשובים ביותר בתרבות המקומית, הצלב של נינו. גם שווקים מיוחדים תוכלו למצוא בטביליסי כאשר המרכזיים שבהם הם שוק הפשפשים שמציע יצירות אמנות שונות ושוק האוכל שם תפגשו במאפים הגיאורגיים והתבלינים המיוחדים של המדינה.

  המאכלים ושכונת המרחצאות
  את המאפים הנהדרים של גיאורגיה כל תייר יפגוש לא רק במהלך סיור בשווקים המקומיים, אלא גם בכל אחת מהמסעדות הנהדרות ברחבי טביליסי, כאשר המנות המוכרות יותר והאהובות יותר, הן על ידי התיירים והן על ידי המקומיים, הם החאצ'פורי, החינקלי והפורי, הלחם המקומי. לאחר שתסיירו בבירת גיאורגיה ותזכו לטעום כמה מהמטעמים המקומיים, דילים לטביליסי יאפשרו לכם להירגע מעט באחד מבתי המרחץ בשכונת המרחצאות בעיר, כאשר כל בית מרחץ יציע טיפולים בריאים ונעימים לכל אורח.

 • המלצות ליעדים נוספים