• חבילות נופש לסופיה

 • דילים זולים לסופיה

 • מידע על חבילות נופש לסופיה

  דילים לסופיה
  בולגריה היא אחד מיעדיו החביבים ביותר של התייר הישראלי, אך חשוב לציין שהבחירה מתפצלת לשניים. מצד אחד, תיירים רבים בוחרים דילים לורנה וחבילות נופש לבורגס, אתרים שהם בעיקרם אתרי חופשה קלאסיים הרבה יותר עם חוף ים, קזינו ואטרקציות רבות כמו פאבים ומועדונים, כשהאטרקציה המרכזית בהם הוא מלון הכל כלול.

  חבילות נופש בסופיה
  מדובר ללא ספק במקומות מהנים מאין כמוהם, יעדים אטרקטיביים ביותר, אך נופש בבולגריה למקומות הללו לא יחשוף אתכם לבולגריה האמתית ולאחת הפנינות של מזרח אירופה. לכן יש את אלו שנמצאים מצד שני, אלה שבוחרים להזמין דילים לסופיה, בירת המדינה. במקום להשתכשך במי הים של החוף בורנה או לאכול מסביב לשעון בבורגס, אלה שמזמינים טיסות לסופיה יהיו אלה שמתוודעים אל אחת המדינות המסקרנות ביותר ביבשת. חבילות נופש בסופיה יפגישו אותם עם ההיסטוריה הארוכה של בולגריה, כשבראש ובראשונה מדובר בסמל הכי גדול של סופיה, הלא היא הקתדרלה על שם אלכסנדר נבסקי. הצאר הרוסי שהפך לגיבור בשנת 1240 לספירה זכה להנצחה באמצעות קריאת הקתדרלה על שמו ומדובר בלא סתם אתר, אלא באתר המרשים ביותר אותו מציעה העיר לראווה. השלמת העבודה על הקתדרלה הושלמה בשנת 1912, לאחר 30 שנות עבודה וכיום אין דיל לסופיה שלא כולל את הביקור בה. במבנה המרהיב כל מבקר יוכל להתרשם מחלונות ויטראז', רצפת שיש ופסיפס ונציאני, כשאל כולם מתווספת תצורת העיצוב הביזנטי, שהופכים את הקתדרלה לאחד המבנים המרהיבים בכל האזור.

  נופש בסופיה
  המבקרים הישראלים שיגיעו לעיר לבטח יהיו מעוניינים להגיע אל עוד אחד מהמבנים המיוחדים של העיר סופיה והפעם גם מבנה בעל זיקה משמעותית לעם היהודי. מדובר בבית הכנסת המרכזי של העיר, בית הכנסת הספרדי הגדול ביותר באירופה אליו יכולים להיכנס 2,000 מתפללים, שבמרכזו תוכלו לחזות בפלא נוצץ בדמות נברשת במשקל של מעל 2,000 קילו. דילים לסופיה הם לא רק דילים שיובילו אתכם לחזות באתרים מרשימים, אלא גם כאלה שיובילו אתכם גם למסעדות המקומיות בהן תוכלו לטעום את הקבב הבולגרי או את הגיבץ' המפורסם, מאפה בשר וירקות שפופולרי מאוד במדינה וכן אל השוק העתיק או אל שוק הנשים, שניהם שווקים מקומיים שיציעו לכם מזכרות מיוחדות.