• טיסות לבודפשט

 • טיסות זולות לבודפשט

 • מידע על טיסות לבודפשט

  טיסות לבודפשט
  אחת הערים האהובות ביותר על ידי הישראלים היא בודפשט, בירת הונגריה. העיר שהופכת להיות פופולריות יותר ויותר הינה עיר שלמעשה מופרדת לשני חלקים, בודה ופשט, כאשר בודה היא החלק ההררי והפחות מתוייר בעיר, בעוד פשט היא החלק ההומה יותר, החלק בו נמצא המרכז הפיננסי והתיירותי של הבירה ההונגרית.

  לאן מגיעים
  כך או כך, בשני חלקי העיר יוכל כל תייר למצוא לא מעט אתרים לבקר בהם ומספר גדול של אטרקציות בהן הוא ירצה לקחת חלק. יחד עם זאת, החלק הראשון אליו יגיע כל תייר יהיה פשט ולא רק בגלל שהוא החלק המעניין יותר, אלא בעיקר כי הוא האזור בו נמצא שדה התעופה המקומי. טיסות לבודפשט ינחתו בנמל התעופה Ferihegy המרוחק כחצי שעת נסיעה ממרכז העיר, כאשר הנסיעה משדה התעופה אל המקום אליו תרצו להגיע תוכל להתבצע באמצעות מוניות, אוטובוסים, מיניבוסים מיוחדים של שדה התעופה ואפילו רכבות.

  האטרקציות של העיר
  כאמור, לא מעט אתרים יש בשני חלקי העיר, כאשר לא משנה אם בחרתם להגיע לבירת הונגריה באופן עצמאי או דווקא במסגרת דילים לבודפשט או בטיול מאורגן, ישנם מספר מקומות עליהם לא תוכלו לפסוח. אחד המקומות הללו הוא הסיטדלה, המבצר המרשים בבודפשט שהוקם במאה ה-19 ולצידו נמצאת אנדרטת החירות, אחד הסמלים הגדולים ביותר של העיר וזו שהוקמה למען החיילים הסובייטים ששחררו את הונגריה מהשלטון הנאצי. עוד אחד מהמקומות המומלצים ביותר בבודפשט הוא בזיליקת סנט סטפן, אחד המבנים הגבוהים בעיר. האטרקציה המרכזית של הבזיליקה היא לאו דווקא הסיור בה, אלא התצפית המרהיבה עליה ניתן להשקיף לאחר שעולים בכל מדרגות המבנה. מלבד מבנים מרהיבים ותצפיות יוצאות דופן, גם שווקים מציעה בודפשט ובראשם השוק המקורה. השוק הגדול ביותר בהונגריה ואחד הגדולים ביותר באירופה הוא שוק בו תוכלו למצוא הכל, החל מתבלינים מיוחדים ועד מזכרות.