• טיסות לשטוטגרט

 • טיסות זולות לשטוטגרט

 • מידע על שטוטגרט

  טיסה לשטוטגרט
  אחת הערים היפות ביותר בגרמניה היא דווקא עיר שלא זוכה לחשיפה מספקת, העיר שטוטגרט. כשמזכירים את גרמניה בדרך כלל מתייחסים למינכן הגדולה או לברלין המתאפיינת בחיי הלילה הסוערים ובישראלים רבים שנודדים לגור שם, אך שטוטגרט היא אחת מהערים הסקרנות ביותר במדינה ואחת שבהחלט שווה לקפוץ אליה לביקור.

  מי את העיר שטוטגרט?
  מדובר בעיר שמכהנת כבירת מדינת באדן-וירטמברג ואף מתפקדת כעיר הגדולה ביותר בה. מדובר בעיר השנייה הכי רב-תרבותית בגרמניה, מיד לאחר פרנקפורט והינה אחת מהערים הגדולות ביותר דרכן עובר המסלול המפורסם של היער השחור אחד היערות היפים ביותר באירופה וכנראה האתר היפה ביותר בגרמניה. טיסות לשטוטגרט יפגישו אתכם עם עיר ירוקה ויפהפייה, עיר שתזכיר לכם מקום מהאגדות, כאשר בנוסף לכל הנוף הטבעי הנהדר תוכלו גם לפגוש במספר אתרים מסקרנים, אתרים שיובילו אתכם ליהנות מהעיר בצורה יוצאת דופן. אחד האתרים הבולטים אליהם תגיעו באמצעות טיסה לשטוטגרט הוא הארמון החדש, מבנה גדול בסגנון בארוק בו יושב כיום השלטון המקומי, זאת בניגוד לארמון הישן שם תוכלו למצוא מוזיאון מסקרן ביותר. בשטוטגרט אף תוכלו לפגוש בגן הזואולוגי בוטני היחידי בגרמניה, עוד אתר אותו תוכלו להכניס לרשימת החובה שלכם לגבי מקומות בעיר בהם אתם צריכים לבקר.

  טיסות לשטוטגרט וביקור במוזיאוני המכוניות
  אך אם יש דבר אחד בגינו ידועה העיר שטוטגרט בצורה המובהקת ביותר, זוהי כמובן תעשיית הרכב, כאשר שניים ממפעלי הרכב הגדולים ביותר בעולם התחילו את דרכם וממשיכים אותה גם כיום בעיר, המפעל של פורשה ומפעל דיימלר-קרייזלר, הלא הוא המפעל בו מיוצרת מרצדס. טיסה לשטוטגרט תיקח אתכם גם אל המוזיאונים של כל אחת מיצרניות הרכב הגדולות הללו, בהם תלמדו הכל אודות ההיסטוריה של כל חברה. כך לדוגמא, במוזיאון פורשה תוכלו לחזות במכונית הספורט הראשונה של החברה ובאוסף נדיר של מכוניות מרוץ, כיאה לחברה שפורשת את חסותה על מכוניות יוקרה מיוחדות. לעומת מוזיאון פורשה החדש יחסית המוזיאון של מרצדס עומד על תילו כבר שנים רבות ושם תוכלו לחזור אחורה בהיסטוריה ולצפות במכונית הראשונה שיוצרה עם ארבעה גלגלים או את סירת המנוע הראשונה ששימשה את ביסמרק.