• טיסות לורונה

 • טיסות זולות לורונה

 • מידע על ורונה

  טיסות לורונה
  אחת הערים המרתקות ביותר באיטליה היא העיר ורונה. מדובר בעיר יפהפייה באזור הצפוני של ארץ המגף שאינה רחוקה ממילאנו, בירת הצפון ואחת הערים הכי מוכרות של המדינה.

  טיסה לורונה וביקור באתרים המרשימים של העיר
  העיר ורונה נהנית משדה תעופה מקומי הנקרא קאטולו, אך התייר הישראלי שירצה להגיע לעיר קרוב לוודאי יעשה זאת באמצעות נחיתה במילאנו והמשך אל העיר ברכבת, זאת משום שלא תוכלו למצוא טיסות לורונה שיוצאות באופן ישיר מנמל התעופה בן גוריון. לאחר הטיסה תוכלו להתוודע אל האתרים המרשימים ביותר של העיר, אתרים שיאפשרו לכם ליהנות מחוויה תרבותית יוצאת דופן ומהנאה צרופה שטמונה בכל סיור אותו תעשו ברחבי העיר. אחד המקומות הללו הוא האמפיתיאטרון המקומי, האמפיתיאטרון של ורונה. טיסות או חבילות נופש בורונה יובילו כל תייר אל אחד המבנים המרשימים ביותר באיטליה שנבנה במאה הראשונה לספירה ונשתמר כמעט בשלמותו, כאשר עד היום נערכות בו הופעות אופרה בהם יכולים לחזות כשלושים אלף צופים בכל פעם. טיסה לורונה תאפשר לכם לבקר בעוד אתר אותו כדאי לציין והוא הפיאצה דל דומו, שם תוכלו לצלם את אחד מהפסלים המיוחדים שהוצבו במקום כמו הפסל של יונה והלוויתן.

  נכנסים אל הסיפור של רומיאו ויוליה
  אם שמה של העיר ורונה צלצל לכם באופן מוכר עוד לפני שביקרתם בה בכלל, אין זה אמור להפתיע אתכם. מדובר בעיר בה נערך אחד מהסיפורים המפורסמים ביותר בעולם וכנראה המחזה הפופולרי ביותר וזה שהומחז הכי הרבה פעמים, רומיאו ויוליה של שייקספיר. למי שאיכשהו עדיין לא מכיר את הסיפור המפורסם נספר מדובר במחזה שבמוקד שלו עומדים שני נערים צעירים, רומיאו לבית מונטגו ויוליה לבית קפולט. שני הנערים באים מבתים יריבים אך למרות זאת מתאהבים כנגד כל הסיכויים תוך שהם מסתירים את אהבתם מבני משפחתם המסוכסכים, כאשר במחזה הטראגי אנו עוקבים אחר שני האוהבים הצעירים כל הדרך מרגע מפגשם ועד לסוף המר. טיסות לורונה יאפשרו לכם להרגיש חלק מהסיפור כאשר תוכלו להגיע אל המבנה בו התגוררה יוליה, המבנה שכולל את המרפסת המפורסמת אליה יוליה יצאה כאשר רומיאו קרא לה ותוכלו אף להתרשם מפסל עשוי ברונזה המעוצב בדמותה.