• טיולים מאורגנים לרומא

 • טיול מאורגן לרומא

 • רומא

 • רומא

  רומא, הבירה הנצחית, אחת מהערים יפות והמפורסמות בעולם... ישראייר מציעה לכם מגוון טיולים מאורגנים לרומא, בין אם מדובר בטיולים המתמקדים בעיר עצמה או טיולים הכוללים את צפון איטליה, טוסקנה, אגם גארדה או מדינות נוספות כשוויץ. הבירה האיטלקית כוללת כל-כך הרבה אתרים מפורסמים עד שנדמה שזה כמעט בלתי אפשרי לראות את כולם בטיול אחד.

  כמעט כל הטיולים המאורגנים לרומא כוללים יום המוקדש לוותיקן. מקום מושבו של האפיפיור כולל את הכנסייה הקתולית הגדולה בעולם (בזיליקת פטרוס הקדוש) ואת כמה מיצירות האמנות המפורסמות בעולם. התקרה של הקפלה הסיסטינית של מיכלאנג'לו, לצד יצירות של בוטיצ'לי, רפאל וגדולי אמני הרנסאנס והעת החדשה של איטליה, מצויות כולן בתוך מתחם מדינת הוותיקן.

  חלק מהטיולים כוללים ביקור באתרים היסטוריים מרכזיים ברומא בהם הקולוסאום, הפורום, הפנתיאון ועוד. טיסות לרומא יפגישו כל נוסע עם אתרים ממאות שונות כך שתוכלו להקדיש זמן לביקור באתרים שנבנו בעת העתיקה, לקפוץ למבנים בימי הביניים ואחר-כך גם למבנים בעת החדשה. רומא היא עיר שכל הזמן מתחדשת וזאת מאחר שנשארה מיושבת באופן כמעט רצוף במשך קרוב לשלושת אלפי שנים. אתם מוזמנים לבקר באתרים שנבנו לפני כאלפיים שנים, לבקר במזרקות שנבנו במאה ה-18 ואח"כ לבקר במבנים שנבנו בעשור האחרון.

  רוב הטיולים המאורגנים לרומא (בחלקם נדרש תשלום נוסף) מציעים ביקורים קצרים מחוץ לעיר. אתם יכולים לבקר בעיירה טיבולי וליהנות מגניה היפים. לחלופין אתם מוזמנים להצטרף לטיול של יום בדרום איטליה ולבקר באי קאפרי. טיולי יום אחרים דווקא מתמקדים בטוסקנה או בצפון איטליה. כמובן שלפני ההרשמה לכל טיול אתם יכולים לקבל את התכנית המלאה על הטיול הצפוי ועל אופציות לסיורים נוספים.

  כמובן שגם טיול לנוסע העצמאי יהיה טיול מהנה כאשר חבילות נופש לרומא יאפשרו לכם להגשים זאת אך אין ספק שטיול מאורגן במדינה יהיה מרתק הרבה יותר, בעיקר בזכות העובדה כי הטיול המאורגן מונחה ע"י מדריכים מקצועיים, מנוסים ומרתקים שיוכלו לספר לכם על כל נקודת ציון בדרך. דמי הטיול כוללים טיסות, לינה, ארוחות בוקר, הסעות ותשר. המדריכים הם ישראלים וההסברים ניתנים בעברית. הטיול יכול לכלול אפשרות לפעילויות או לסיורים בתשלום נוסף. במהלך הטיול המאורגן לרומא תלונו במלון אחד בלבד, טיולים מאורגנים הכוללים מספר מוקדי טיול יכללו לרוב יותר ממלון אחד. הטיסות מהארץ ובחזרה הן דרך שדה התעופה של רומא.

  אל תפספסו את ההזדמנות לצאת לטיול מאורגן ברומא!

  לטיולים מאורגנים לאיטליה של "נתור" מקבוצת ישראייר לחצו  כאן.