• טיולים מאורגנים לברצלונה

 • טיול מאורגן לברצלונה

 • ברצלונה

  ברצלונה היא הגדולה שבערי קטלוניה והעיר השנייה בגודלה בספרד. העיר ידועה בשל חיי הלילה התוססים שלה, המוזיאונים והפארקים ומגוון הפעילויות אותן היא מציעה למבוגרים ולילדים. ישראייר מנחה מספר טיולים מאורגנים לברצלונה שכל אחד מהם מתמקד בהיבט אחר של העיר. ישנם טיולים המתמקדים במבוגרים בלבד בעוד שטיולים אחרים מתמקדים במשפחות וכוללים מגוון אטרקציות לילדים. חלק מהטיולים מתמקדים בטבע של אזור קטלוניה ובילבאו לצד ביקור ארוך בעיר, בעוד שבטיולים אחרים רוב הזמן והביקור מוקדש לעיר ברצלונה עצמה. טיולי משפחות כוללים גם ביקור בפארקים ומוזיאונים המיועדים לכל המשפחה.

  ברצלונה היא אחת מהערים היפות והמרתקות באירופה המשלבת בין חופים יפהפיים, אדריכלות מקורית, אמנות, פארקים ועוד. אחת מהסיבות שדילים לברצלונה הינם כה מבוקשים ושהעיר עצמה הפכה להיות כל-כך פופולארית בעיני תיירים ישראליים וזרים כאחד היא השילוב שהיא מציעה בין אווירה נינוחה ומשוחררת לבין אטרקציות תרבותיות רבות. אתם מוזמנים ליהנות מביקור בחופי העיר או בחופי קוסטה בראווה וכן ליהנות מפארק גואל שתוכנן ע"י גאודי או מטיול בשדרות הרמבלס, שם תוכלו ליהנות מבניינים היסטוריים ומשוק הומה.

  הטיול גם יוקדש לאתרים מחוץ לברצלונה כיום שיוקדש לביקור בערים חירונה ופיגראס. חירונה הייתה מרכז יהודי חשוב בימי הביניים, ובעיר זו פעל הרמב"ן. העיר כוללת גם אתרים נוצריים ומוסלמיים (זכר לשלטון המוסלמי שהסתיים בסוף ימי הביניים בקטלוניה). פיגראס היא עירו של האמן סלבדור דאלי והטיול יכלול ביקור במוזיאון המוקדש ליצירותיו.

  חלק מהטיולים כוללים יום חופשי בברצלונה, וכולם מציעים פעילויות נוספות (בתשלום) כהופעות פלמנקו או ביקור באתרים נוספים. העיר ברצלונה היא גן עדן לחובבי קניות, כך שחובבי השופינג ישמחו לנצל שעות פנויות (או ימים שלמים) לביקור בחנויות העיר. אנו מציעים לכם לצאת בשעות הערב (עם המדריך או בעצמכם) ולבקר במסעדות, הפאבים או המועדונים השוקקים בעיר.

  הטיול המאורגן מונחה ע"י מדריכים מקצועיים, מנוסים ומרתקים שיוכלו לספר לכם על כל נקודת ציון בדרך. דמי הטיול כוללים טיסות לברצלונה, לינה, ארוחות בוקר, הסעות ותשר. המדריכים הם ישראלים וההסברים ניתנים בעברית. הטיול יכול לכלול אפשרות לפעילויות או לסיורים בתשלום נוסף וכולל יום חופשי אחד. חלק מהטיולים המאורגנים לברצלונה כוללים לינה במלון אחד, בעוד שאחרים כוללים לינה במספר מקומות (בעיקר טיולים הכוללים גם ביקור בפירנאים ובבילבאו). הטיסות מהארץ ובחזרה הן דרך שדה התעופה של ברצלונה.

  אל תפספסו את ההזדמנות לצאת לטיול מאורגן בברצלונה!

  לטיולים מאורגנים לספרד של "נתור" מקבוצת ישראייר לחצו כאן.