• חבילות נופש לוינה

 • דילים זולים לוינה

 • מידע על וינה

  וינה היא ללא ספק הבירה האירופית המזוהה ביותר עם אירופה הקלאסית.
  המבנים, הרחובות, הגנים ולמען האמת כל מה שנמצא באחת הערים היפות ביותר באירופה, מוכיחים לכל מבקר מדוע מדובר בסמל הבולט ביותר של האיזור הקלאסי של היבשת.
   

  אירופה הקלאסית במיטבה

  וינה בולטת במיוחד באספקט התרבותי שלה, בעיר כמות נכבדה של מוזיאונים שכל אחד מהם מרהיב יותר מקודמו. ביקור במוזיאונים המרשימים של העיר דוגמת המוזיאון הלאומי, המוזיאון לתולדות האמנות, מוזיאון ההיסטוריה של הטבע ואפילו המוזיאון היהודי הוא חוויה שאסור לפספס.
  לוינה מורשת היסטורית של מוסיקה קלאסית. כמה מהמלחינים המפורסמים ביותר בתולדות האנושות התגוררו בה והיא מאפשרת הצצה לביתם של מוצארט, בטהובן ושטראוס.
   

  דילים לוינה וביקור באטרקציות של העיר

  טיסות לוינה מישראל נוחתות בשדה התעופה המקומי, Flughafen Wien (נמל התעופה וינה). דילים לוינה יציעו לכל תייר אטרקציות רבות ומגוונות, הבולטת בהן היא ארמון שנברון, האטרקציה הפופולרית ביותר, אשר מושכת אליה כמעט שלושה מיליון תיירים בכל שנה.

  בארמון חדרים מפוארים וסביבו גנים מרהיבים. לצד הארמון תמצאו גם את הגלגל הענק שעד האטרקציה המפורסמת של לונדון טען לתואר הגלגל הגדול בעולם, את בית האופרה המפורסם וכמובן שתוכלו לטעום מהמאכל הלאומי של אוסטריה וזה שאהוב מאוד גם על כל ילד בישראל- השניצל הוינאי.