• חבילות נופש לטוסקנה

 • דילים זולים לטוסקנה

 • מידע על טוסקנה

  טוסקנה היא אולי המחוז היפה ביותר באיטליה (וכידוע התחרות בארץ המגף קשה במיוחד) - תחשבו על כרמים ושדות שאינם נגמרים, ערים היסטוריות, קו חוף יפה והמון אטרקציות. טוסקנה נודעה במשך שנים כיעד אהוב על זוגות המעוניינים באווירה רומנטית וביין טוב וכן עבור משפחות שרוצות להירגע ולטייל בין נופים ירוקים.
   
  חברת ישראייר מציעה לכם טיסות לטוסקנה לאורך כל השנה. תוכלו להגיע לטוסקנה עם טיסות לרומא (המחוז נמצא צפונית לבירה האיטלקית) ובתקופת הקיץ ניתן להגיע לטוסקנה גם עם טיסות הנוחתות בפרוג'ה (טיסות שבועיות בחודשים יולי-אוגוסט). תוכלו לבקר בעשרות כפרים ציוריים, לנסות את האוכל והיין המקומיים ולבקר באגמים שונים.
   
  למרות שטוסקנה מזוהה עם כפרים קטנים, יש לזכור שנמצאת בה אחת מהערים היפות באיטליה, ויש שיאמרו שמדובר בעיר היפה ביותר. הכוונה היא כמובן לעיר פירנצה, עיר שנראית כמו מוזיאון גדול ושמור היטב, וחלקים ממנה אף הוכרזו כאתרי מורשת אונסק"ו. פירנצה אהובה מאוד על חובבי היסטוריה ואמנות כאחד מאחר שיש בה מבנים וארמונות שנשמרו מאז תקופת הרנסאנס ובגלריות המרכזיות תוכלו לראות יצירות של דה-וינצ'י, דונטלו, ורוקיו וגם של אחרים.
   
  אם תרצו להתרחק מהאמנות הקלאסית תשמחו לשמוע כי בטוסקנה מחכות לכם חוות שמוקדשות לאמנות. גן הפסלים באזור הר Amiata, או La Scarzuola – עיר סוריאליסטית הכוללת פסלים, גשרים ואלמנטים נוספים.
   
  רוצים להירגע בחוף הים? טיסות לאיטליה אל טוסקנה הציורית יפגישו אתכם גם עם קו חוף יפהפה, כשלצד המחוז אף שוכנים מספר איים קטנטנים בהם האי "מונטה קריסטו" הידוע מספרו המפורסם של אלכסנדר דיומא. יש בה הרבה מאוד חופים סלעיים שאינם נוחים אבל יש בה עשרות חופי רחצה יפהפיים ונקיים.
   
  טוסקנה היא גן עדן לחובבי נופים, היין המצויין והאמנות מעלים את המחוז לדרגה של שלמות שקשה למצוא במקומות אחרים. הזמינו עם ישראייר חבילות לטוסקנה ותיהנו מחופשה בלתי נשכחת!