• חבילות נופש לתורכיה

 • דילים זולים לתורכיה

 • מידע על חבילות נופש לתורכיה

  דילים לטורקיה

  טורקיה היא ללא צל של ספק אחת המדינות שמתגאה בכמות התיירים הישראלים הגדולה ביותר. מדובר במדינה יפהפייה עם שפע של אטרקציות, בה לא משנה לאיזו עיר תגיעו, ודאי תוכלו למצוא משהו שירתק אתכם ויגרום לכם להנאה צרופה.
   

  חופשה בטורקיה- מסע היסטורי ושילוב של תרבויות

  הייחוד הגדול של טורקיה הוא למעשה בעצם מיקומה במפת העולם. בתור המדינה היחידה אשר נמצאת הן בשטחה של אסיה והן בשטחה של אירופה, ניתן לזהות שילוב יוצא דופן של תרבויות בתוך המדינה, שילוב שהופך כל ביקור בה למסע של חוויות נפלאות ומיוחדות. חופשה בטורקיה היא חופשה בה לא משנה לאיזו עיר אתם מגיעים ובאיזה יעד אתם בוחרים, תמיד תוכלו להתרשם מהעבר המרשים של המדינה שייקח אתכם שנים רבות אחורה, עבר שכולל את התקופה העות'מאנית, התקופה הביזנטית ועוד אינסוף רגעים משמעותיים שהיוו אבן דרך בהיסטוריה העולמית. כמובן שמלבד שילוב התרבויות יוצא הדופן והאתרים ההיסטוריים בהם ניתן לעבור בכל ביקור שגרתי במדינה, לכך שמדובר באחת המדינות שהכי קרובות אלינו מבחינה גיאוגרפית ישנו חלק בלתי מבוטל בעובדה כי מדובר בארץ כל כך פופולרית בקרב התייר הישראלי.
   

  נופש בטורקיה בעיר אנטליה

  אם ניתן להצביע על העיר הפופולרית ביותר בקרב התייר הישראלי שפוקד את טורקיה חדשות לבקרים, סביר שהאצבע תונח על אנטליה. מדובר בעיר בה כמות התיירים עולה עשרות מונים על כמות התושבים, מהסיבה הפשוטה שמדובר במקום נפלא שמתהדר בשמש מחממת כמעט לכל אורך השנה. גולת הכותרת של העיר הטורקית היא החופים המרהיבים שלה, חופים שיאפשרו לכל תייר ליהנות ממים צוננים, חול רך וכסאות שיזוף אטרקטיביים. דילים לאנטליה יובילו כל תייר גם לאטרקציה השנייה שלה, העיר העתיקה, המרשימה בחומות אבן מרהיבות וסמטאות צרות ומסקרנות, ובסוף סיור בעיר העתיקה מומלץ לא לפספס את הנמל העתיק שמתגאה בכמות לא קטנה של שוברי גלים.