• חבילות נופש לספרד

 • דילים זולים לספרד

 • מידע על חבילות נופש לספרד

  חבילות נופש לספרד, חבילות לברצלונה, חבילות לקוסטה בראווה, חבילות למדריד- עם ישראייר
   

  דילים לספרד

  אם יש מדינה שקרנה עלתה הכי הרבה בשנים האחרונות בקרב התייר הישראלי או בכלל, זוהי ספרד. פתאום ספרד הפכה להיות אחת המדינות המתויירות ביותר בקרב תושבי הגלובוס, כשלכך יש סיבה אחת עיקרית.
   

  חופשה בספרד בעיר ברצלונה

  מדובר כמובן בעיר ברצלונה, העיר שאף חופשה בספרד אינה שווה בלעדיה. מדובר בבירת חבל קטלוניה, החבל שמעוניין בעצמאות מספרד אך בינתיים נותר כחלק ממנה, חלק יפהפה ומלא אפשרויות. הסיבה העיקרית לעובדה כי חבילות לספרד נמכרות כמו לחמניות טריות מסביב לעולם היא לא רק העיר ברצלונה אלא בעיקר קבוצת הכדורגל שלה. כל חובבי הכדורגל, מכל פינה בעולם, מעוניינים לחזות מקרוב בפלא באצטדיון הקאמפ נואו ולצפות במסי, ניימאר וכל החברים מלהטטים על הדשא.

  אך הכדורגל לבדו לא היה מצליח לגרום לכולם לרכוש דילים לספרד, אלא גם שאר האתרים של העיר הקטלונית. כך לדוגמא כנסיית לה סגרדה פמיליה נחשבת לאחד האתרים הכי אהובים בכל המדינה ואפילו ביבשת, שכן מדובר בפלא ארכיטקטוני שנבנה על ידי אחד מהשמות המוכרים בעולם האומנות, אנטוני גאודי. גם שדרות לה-ראמבלס בברצלונה הם מרכז אליו נשאבים כל תיירי העיר כדי לשבת וליהנות מכוס של סנגרייה טעימה, מביס של פאיית פירות ים או סתם מישיבה באחת המסעדות או באחד מבתי הקפה, תוך צפייה בכמות העצומה של העוברים והשבים.
   

  חבילת נופש לספרד אל מדריד או נופש בספרד בקוסטה בראווה?

  עם כל הכבוד לברצלונה וכמובן שמגיע לה הרבה כבוד בזכות היותה הסיבה העיקרית לעובדה כי חופשה בספרד הינה כה מבוקשת, יש עוד מקומות לא פחות אטרקטיביים ממנה. כך לדוגמא, דילים לספרד עשויים לקחת אתכם דווקא אל בירת ספרד, מדריד, גם שם תוכלו להתרשם מאחת הערים היפות ביותר הקיימות כשבין היתר ההמלצות הן ביקור ברובע מלאסניה וכיכר השניים במאי.

  גם העיר מלגה היא אחת הערים המעניינות שיש למדינה להציע, כשהמקום המרכזי שלה יהיה ללא צל של ספק המוזיאון על שם פבלו פיקאסו, האמן הדגול שהיה יליד העיר. אם תבחרו לעשות נופש בספרד שמורכב הרבה יותר מבטן-גב מאשר טיולים רגליים בין אתרים מרכזיים במדינה, אתר הנופש של קוסטה בראווה ישמח לארח אתכם ויציע לכם חוף ים מרהיב ומלונות מפנקים.