• חבילות נופש לחופשה כשרה בפראג

 • חופשה כשרה בפראג

 • חופשה כשרה בפראג

  חופשה כשרה בפראג

  כאחת הערים היפות ביותר באירופה, טיסות לפראג אינן נדירות כלל וכלל, גם בקרב הטיסות היוצאות מישראל. אחת הסיבות העיקריות לכך היא שפראג מציעה חופשה כשרה לנוסע הישראלי, מה שמאפשר לו לשלב חופשה חלומית בעיר האטרקטיבית וליהנות ממזון כשר לאורך כל החופשה.
   

  מלון כשר בפראג

  המלון בו תוכלו ליהנות מאירוח נהדר ומארוחות כשרות הוא מלון KING DAVID בפראג, מלון מהודר של חמישה כוכבים, בו תעמוד בפניכם האפשרות לבחור בין אירוח על בסיס ארוחת בוקר לבין חצי פנסיון. פרט לתעודות הכשרות ביניהן תעודת כשרות גלאט כשר אירופה, חלב ישראל ותעודת גלאט כשר עבור כל הבשרים, המלון יאפשר לכל אורח ליהנות גם ממפתחות שבת, בית כנסת שיהיה פתוח 24/7 בשטח המלון ואפילו מבית כנסת ירושלים המרוחק כ-5 דקות הליכה בלבד מהמקום, מה שיבטיח חופשה כשרה בפראג בצורה האידיאלית ביותר.

  פרט לכל אלו, בית המלון מציע חדרים מיוחדים ומשופצים, מזרנים נוחים ואורתופדיים, חיבור אינטרנט אלחוטי בכל אזורי המלון ודלפק שירותי קבלה שיאפשר לכם לקבל טיפול הולם ושירות אדיב לאורך כל שעות היום. מלון זה אינו נמנה עם רשת מלונות דן בע"מ ואינו קשור למלון KING DAVID ירושלים
   

  האתרים המרתקים של פראג

  עוד אחד מהיתרונות הגדולים של מלון KING DAVID הוא שמלבד היותו מלון כשר בפראג הוא גם נהנה ממיקום מעולה במרכז העיר, מה שמאפשר לאורחיו לבקר בכמה מהאתרים הכי מרתקים בפראג, הנמצאים במרחק של מספר דקות הליכה בלבד. גם מרכזי קניות לא מעטים נמצאים במרחק קצר מהמלון, ביניהם קניון הפלאדיום הממוקם בכיכר הרפובליקה ושדרת וואצלאב, שם מלבד חנויות בגדים יהיה אפשר ליהנות גם מבתי קפה ומועדונים.

  אפילו תחבורה ציבורית זמינה בסמוך למלון KING DAVID, בעזרתה יהיה אפשר להגיע לאתרים הפופולריים ביותר של העיר, כמו למשל מצודת פראג או גשר קארל. מצודת פראג תציג בפני כל מבקר את המצודה העתיקה ביותר בעולם, מצודה בעלת צריחים המתנשאים לגובה רב והאתר אליו מגיע כל מי שבוחר חבילות נופש בפראג. גשר קארל הוא אחד מהמקומות החשובים ביותר בעיר והוא מחבר בין העיר העתיקה, שסיור בה הוא אחד מסיורי החובה של פראג, לבין רובע לסר.