• חבילות נופש לאיסטנבול מרמון

 • דילים לאיסטנבול משדה התעופה רמון

 • חבילות לאיסטנבול

  עיר עם אטרקציות ואפשרויות ללא-סוף מחייבת בחירה נבונה בין ההיצע. עם חבילות לאיסטנבול תוכלו ליהנות מהפעילויות האטרקטיביות ביותר ולמצות כל יום עד תומו. בונוס: המחירים אטרקטיביים לא פחות 
  רבים רואים באיסטנבול את בירתה הבלתי-רשמית של טורקיה. היא מהווה מרכז של תרבות, פוליטיקה, מסחר ותיירות, מהגדולים והמרשימים במזרח התיכון. לצד אתרי מורשת למכביר – נצר לעברה המפואר של העיר – תמצאו ברחביה שלל פעילויות ואטרקציות שימלאו את יומכם בקלות. ארמונות, מוזיאונים, גלריות, חמאמים ושווקים הם רק חלק מהאטרקציות שמחכות לתייר. 

  חבילות לאיסטנבול מאפשרות לתייר לגמוע כמה שיותר מן החופשה. המומחים של ישראייר יִבְרְרוּ עבורכם את אתרי ה"חובה", לצד פעילויות ומקומות נסתרים-מעין שמחכים שיגלו אותם. חבילות לאיסטנבול יבטיחו שתנצלו כל יום במלואו ובמחירים הטובים ביותר. אלה ניתנים לאנשינו בזכות ניסיון עתיר שנים ורשת של קשרים עם הספקים המובילים. 
   
   

  חבילות לאיסטנבול - אטרקציות

  מיקומה הטופוגרפי של איסטנבול הוא יוצא דופן בכל קנה מידה. היא בנויה משני צידיו של מצר הבופורוס, המפריד בין אסיה לאירופה. ככזו, היא העיר הגדולה בעולם הבנויה על שתי יבשות ומחברת באופן פיזי בין מזרח למערב. חיבור זה מאפיין את העיר בכל היבטי חייה, ובא לידי ביטוי גם במנהגי המקומיים. לצד מרכזי דת שמרניים ואדוקים, ניתן למצוא ברחבי העיר מוסדות מערביים וליברליים כמו מועדוני לילה, מרכזי אמנות חדישים, מוסיקה מודרנית ועוד.

  כל אלה בונים עיר אנרגטית ומסחררת שתמיד יש מה לעשות בה: 
  אתרי מורשת ומוזיאונים: איסטנבול מרושתת מבנים היסטוריים ואתרי מורשת. בין האתרים הרבים תמצאו ארמונות, כנסיות ומסגדים מהיפים והמרשימים בעולם. רבים מן המבנים שינו את תפקידם לארך ההיסטוריה ומשמשים כעת לצרכים אחרים. אחרים, כמו מסגדים או כנסיות, עדיין מקיימים תפילות ומשמשים מאמינים. אתרי מורשת מפורסמים במיוחד הם המסגד הכחול, ארמון טופקאפי, ארמון דולבחצ'ה, כנסיית החוכמה הקדושה, מאגר ירבאטאן ועוד רבים. חבילות לאיסטנבול יבטיחו שתגיעו לכל אתר ששווה לבקר בו בעלות הנמוכה ביותר. 
  שווקים: איסטנבול שופעת בזארים, חנויות ודוכנים למכביר. תמצאו בהם שפע של עתיקות, מציאות, יצירות אמנות, תכשיטים, טקסטיל, ביגוד ומטעמים. הבזאר המפורסם ביותר הוא "הבזאר הגדול" שזכה לשמו בשל מימדיו העצומים. מדובר במתחם מקורה המתפרס על פני 61 רחובות ובו למעלה מ- 4,000 דוכנים וחנויות. בזאר נוסף ששווה ביקור הוא הבזאר המצרי, שמציע גם הוא חפצים ומוצרי צריכה, לצד תבלינים איכותיים מכל הסוגים. 
  בתי מרחץ (חמאמים): החמאם הטורקי הוא מסמליה האיקוניים של המדינה. בתי המרחץ ומכוני הבריאות נפוצים גם באיסטנבול ומרביתם מעוצבים ומנוהלים למשעי. רובם פתוחים לאורך כל היממה ויכולים לשמש גם כפינוק לעת ערב. 
  גנים ופארקים: גם מרבדי דשא ואוויר צח ניתן למצוא באיסטנבול. הפארקים והגנים מטופחים לרוב ונעימים לסיור. פארקים מומלצים הם ה- Gulhane Parki שבשטחו של ארמון טופקאפי, ה- Gokturk Goleti Milli Park הגובל במקור מים מקסים וה- Yildiz Parki הפופולארי בקרב משפחות. שייט על מצר הבופורוס הוא אטרקציה בפני עצמה וגם אותו ניתן לשלב בחבילות לאיסטנבול. 
   

  חיי לילה

  גם חיי הלילה באיסטנבול ניחנו בשילוב המרתק שבין מזרח ומערב. ברחבי העיר תמצאו בילויים מסורתיים כמו מופעי ריקודי בטן, מסעדות עם מטעמים אותנטיים ובילויים נוספים השמורים לגברים בלבד. לצד זאת, תמצאו ברחבי העיר מועדונים מודרניים לחלוטין, בהם: דאנס בארים, פאבים והופעות מוסיקה. כך או אחרת, מומלץ שלא להחמיץ לילה על גדות הבוספורוס: האורות הנשקפים מהמים ומופעי הזיקוקים המתקיימים שם כמעט מדי לילה הופכים את הלילה האיסטנבולי למרהיב במיוחד.