• חבילות סקי לגודהאורי

 • דילים לגודהאורי

 • מידע על גיאורגיה

  המיקום בין אסיה ואירופה (שמביא את הטוב ביותר מכל יבשת), נוף עוצר נשימה של הרי הקווקז, תרבות מרתקת וערך היסטורי שלא תפגשו בשום מקום אחר. הכירו את גיאורגיה:
   

  אטרקציות מרכזיות

  מי שממריא לגיאורגיה ודאי יבקר לפחות באחת הערים המרכזיות, טביליסי הבירה ובטומי. חבילות לגיאורגיה מעניקות תמורה מעולה לכסף, זמינות ומחיר ידידותי במיוחד. לא לחינם חבילות לגיאורגיה הפכו ליעד מבוקש במיוחד בקרב ישראלים, הנהנים שוב ושוב מהמדינה המיוחדת הזאת.
  האטרקציה המרכזית בגיאורגיה היא הכפרים – קטנים, אותנטיים, משקיפים על נוף שנראה כנשלף מתוך גלויה, כאלה שיגרמו לכם להרגיש כאילו הזמן עצר מלכת. הנוף ההררי נשקף מכל פינה, בצבעי ירוק עד ומטריף, כשברקע מפעם לפעם מבליחים אגמים ונחלים המעטרים את הנוף במעט כחול.. המחיר הידידותי, כמובן, מטה את הכף למי שעדיין משום מה מתלבט.
   
  הדרך הצבאית -  אחת הדרכים המזוהות ביותר עם גיאורגיה, חוצה את המדינה כולה , ומאפשרת לכם לפגוש נוף יוצא מגדר הרגיל לאורכה ולספר את הסיפור של גיאורגיה האמיתית. לאורך הדרך תפגשו, כאמור, נחלים, אגמים ויערות מוריקים, כאלה שלא תוכלו להפסיק להתבונן בהם.
   
  אגם ז'ינוואלי - אחד האגמים המוכרים, ישמח לארח אתכם לעצירה והתבוננות.
   
  המעיין החלוד - מעיין המבעבע מבטן האדמה מזה אלפי שנים, וטעמם של המים שהעניקו למעיין את שמו הוא חלוד, בזכות המינרלים שמהווים חלק מן התרכובת הייחודית.
   
  טבצקורי - אגם פסטורלי נוסף שאותו תשמחו להכיר, בזכות צבע הטורקיז המרהיב של המים.
   
  בורג'ומי - עיירת מרפא מוכרת המביאה תיירים מכל העולם, במיוחד כאלה שבאים לנוח, ליהנות מחוויית ספא ולהירפא ממגוון בעיות פיזיות.
   
  ורדזיה - או אם תרצו, עיר המערות, היא אחד מאתרי התיירות האהובים בכל גיאורגיה, ומבוססת על אלפי חדרים החצובים באבן.
   

  תחבורה

  בערים הגדולות בגיאורגיה כמובן תמצאו תחבורה ציבורית, אולם אם תרצו לצאת לטייל בכפרים, הפתרון היעיל מבחינתכם הוא לעשות זאת באמצעות רכב שכור.
   

  חיי לילה

  בערים הגדולות בגיאורגיה תמצאו מועדונים רבים, ובפרט כאלה שבהם המשקאות החריפים במחירים נוחים במיוחד לנו הישראלים.
   

  הגעה

  ישראייר משווקת מגוון חבילות ודילים לגיאורגיה שכוללים טיס לגיאורגיה ובחירה ממגוון בתי מלון מרכזיים ומובילים בעיר