• חבילות נופש לצרפת

 • דילים זולים לצרפת

 • מידע על חבילות נופש לצרפת

  דילים לצרפת

  צרפת היא אחת המדינות האהובות ביותר על התייר הישראלי ולמען האמת יש סיבה אחת ועיקרית מדוע: מדובר כמובן בפריז, עיר האורות, המציעה לתייר את כל מה שהוא יכול לחפש בחופשה וקצת יותר.
   

  נופש בצרפת בעיר פריז

  פריז מתפקדת כעיר רומנטית לזוגות שמחפשים יעד אחר לחופשה משותפת, היא יעד בו ניתן לערוך קניות ולשבת בבתי קפה יוקרתיים, סוג הבילויים מהם אולי ייהנו אנשים קצת יותר מבוגרים ואפילו מציע שפע של אטרקציות לילדים הקטנים, מה שהופך אותה ליעד פופולרי גם אצל משפחות. דילים לצרפת יהיו דילים בהם כל תייר ימצא מה לעשות ויידע בדיוק להיכן כדאי לו לשים את פעמיו. היעד המוכר ביותר אשר אף חופשה בפריז לא שלמה ללא ביקור בו הוא כמובן מגדל אייפל.

  מדובר במקום שלא משנה באיזה גיל אתה נמצא ומהי סוג החופשה אליה בחרת לצאת, מדובר ביעד מספר אחת בו תבקרו. מדובר במגדל שנבנה בשנת 1889 בקרבת נהר הסיין והינו אולי הסמל הכי מובהק שלה, זאת בזכות 324 המטרים אליהם הוא מתנשא ובעיקר בזכות האורות המנצנצים עם רדת החשיכה, שמציגים לכל מבקר מדוע שמה של פריז הוא עיר האורות.
   

  חבילת נופש לצרפת - מוזיאונים ופארק שעשועים

  חבילות נופש בצרפת הן כאלה בהן התרבות היא חלק בלתי נפרד, כשמעל כולם יתייצב מוזיאון הלובר, אחד מהמוזיאונים המפורסמים והמובילים בעולם שעשה את שמו בעיקר הודות ליצירת האומנות של ליאונרדו דה וינצ'י, המונה ליזה. דילים לצרפת גם יאפשרו לכם לטייל על שדרות השאנז אליזה ולהתרשם משער הניצחון, עוד אחד מסמליה של בירת צרפת שנבנה בפקודתו של הגנרל הצרפתי המפורסם נפוליאון בונפרטה.

  כאמור, חופשה בצרפת היא חופשה שמתאימה לכולם וכדי להצדיק זאת, לצד כל המבנים המרשימים ואתרי התרבות המרתקים, מוכרחים גם למצוא משהו לילדים. דבר זה בא לידי ביטוי, ובגדול, בעזרת פארק היורודיסני, פארק השעשועים המהנה בו כל ילד יכול להתמלא אושר מכל מתקן ומתקן בפארק, מהמפגש עם גיבורי דיסני האהובים עליו ובזכות המופעים המרשימים ומחזות הזמר המוצגים במקום מדי יום.