• חבילות נופש לסוכות

 • דילים זולים לסוכות

 • מידע על דילים סוכות

  ישראייר מציעה לכם מגוון דילים לסוכות, למגוון רחב של יעדים: רומא, ברלין, ניס, פראג, בודפשט, רודוס, כרתים, ורנה, בורגס, אגם גארדה, ברצלונה, קוסטה ברווה, היער השחור, דוברובניק ולובליאנה. תקופת החגים ובעיקר חג הסוכות הינה התקופה הטובה ביותר לחופשה מרעננת ומרגיעה. אם אתם מתכננים חופשה משפחתית, זה הזמן הנוח ביותר לארוז את כל המשפחה ולצאת למספר ימי חופשה. בחג הסוכות אנו יכולים לנצל את ימי החופשה מהעבודה ומהלימודים כך שניתן לנצל את ימי החג כולל סוף שבוע וליהנות מחופשה חלומית וממזג אויר נוח.
   
  הדילים לחג הסוכות מתאימים לזוגות יחידים, למשפחות עם ילדים ולמשפחות מורחבות המעדיפות לחגוג את החג מחוץ לבית ולהימנע מהאירוח הביתי. ניתן להזמין דילים בקלאבים/מועדונים. הדילים המוצעים מתאימים מאוד למשפחה עם ילדים. לרוב הדילים כוללים טיסה, לינה וארוחות. ניתן למצוא דילים למועדוני נופש במסגרת "הכול כלול".

  ברוב הקלאבים/מועדונים נכללים כל מתקני המלון במסגרת הדיל "הכול כלול". כמו כן הארוחות המוגשות כוללות משקאות במהלך כל היום. בדילים "הכול כלול" מוצעים מופעים ופעילויות המתאימים לילדים וכן למבוגרים. למי שאינו מעוניין במועדון ישנן אפשרויות של דילים מוזלים הכוללים טיסה ובית מלון ליעד המבוקש. מומלץ מאוד להקדים ולהזמין את הדיל המבוקש כדי להבטיח את מקומכם בטיסות ובבתי המלון . מספר הנופשים בתקופה זו רב ומומלץ להקדים ולשריין את מקומכם.
   
  חג שמח!