• דילים זולים לראש השנה

 • מידע על דילים ראש השנה

  חגי תשרי בפתח וזה הזמן לקחת פסק זמן ולתכנן חופשה נעימה ומפנקת לקראת השנה החדשה. אם אתם מתכננים חופשה משפחתית, זה הזמן הנוח ביותר לארוז את כל המשפחה ולצאת למספר ימי חופשה. בתקופה זו לכולנו יש ימי חופשה מהעבודה ומהלימודים כך שניתן לנצל את ימי החג כולל סוף שבוע ולהתחיל את השנה בכיף ולצבור אנרגיות חיוביות.
   
  ישראייר מציעה מגוון דילים ליעדים רבים ברחבי העולם: לרומא, ברלין, ניס, פראג, בודפשט, רודוס, כרתים, ורנה, בורגס, אגם גארדה, ברצלונה, קוסטה ברווה, היער השחור, דוברובניק ולובליאנה. הדילים המוצעים מתאימים לזוגות יחידים, למשפחות עם ילדים ולמשפחות מורחבות המעדיפות לחגוג את החגים מחוץ לבית ולהימנע מהאירוח הביתי.
   
  ניתן להזמין חבילות נופש בקלאבים/מועדונים. חופשה המתאימה מאוד למשפחה עם ילדים. לרוב חבילות אלו כוללות טיסה, לינה וארוחות. ניתן למצוא דילים למועדוני נופש במסגרת הכול כלול. ברוב הקלאבים/מועדונים נכללים כל מתקני המלון במסגרת חבילת "הכול כלול". כמו כן הארוחות המוגשות כוללות משקאות במהלך כל היום.

  בחבילות "הכול כלול" מוצעים מופעים ופעילויות המתאימים לילדים וכן למבוגרים. למי שאינו מעוניין במועדון/קלאב ישנן אפשרויות של דילים מוזלים הכוללים טיסה ובית מלון ליעד המבוקש. מומלץ מאוד להקדים ולהזמין את הנופש המבוקש כדי להבטיח את מקומכם בטיסות ובבתי המלון. מספר הנופשים בתקופה זו רב ומומלץ להקדים ולשריין את מקומכם בתאריכים המתאימים לכם.
   
  חג שמח!