• בטוח טסים ישראייר- היערכות ומידע בנושא נגיף הקורונה COVID-19
  ישראייר פועלת עפ"י הנחיות משרד הבריאות ונוקטת באמצעים המחמירים ביותר לשמירת בריאות נוסעיה ואנשי הצוות לפני ובמהלך הטיסה. מומלץ להתעדכן טרם הטיסה בנדרש, להיערך בהתאם ולהישמע להוראות כדי להבטיח חווית טיסה רגועה ובטוחה.
  טיסה נעימה !


   בנוסף למידע המובא כאן, יתכן ויש הנחיות מיוחדות הנוגעות לטיסה ספציפית. אנא קראו היטב את המידע המובא לכם בפרטי הטיסות המוצגים באתר. 


  המטוסים שלנו   מטוסינו עוברים חיטוי באופן קבוע, הן של משטחי המגע של הנוסעים והן של כלל תא הנוסעים,  באמצעות חומר החיטוי AEROSENSEשעומד בתקן התעופתי הבינלאומי  vchbktunhems1452   ושאומץ אף ע"י חברת בואינג לחיטוי מטוסיה כנגד נגיף הקורונה. חומר זה אינו מייצר קורוזיה, לא מכיל אמוניום רבעוני, הוא בטוח לשימוש ישיר על כל מרכיבי המטוס, אינו מגיב עם חומרים מעכבי בערה, זמן האידוי שלו מהיר, אין שאריות ריח וניתן לפזר אותו באמצעות אידוי קר (ערפול).

  מערכות המיזוג והאוורור במטוסים

  מטוס AIRBUS 320
  מערכת המיזוג והאיוורור במטוס ה A320 הינה מערכת מתקדמת לטיפול סינון ואוורור, הפועלת ע"י שתי מערכות מקבילות לתפוקת אוורור גבוהה ולגיבוי אחת של השנייה במקרה תקלה.
  האוויר בתא הנוסעים מתחלף כל 3-7 דקות, ומסונן על ידי מסניני HEPAבתקן מחמיר לסינון האוויר בכל מחזור סרקולציה .
  זרימת האוויר במטוס הנה מלמעלה ללמטה דבר המונע פיזור האוויר לצדדים
  מטוס ATR
  מערכת המיזוג והאיוורור במטוס הATR500-72  הינה מערכת מתקדמת לקירור, חימום ואיוורור הפועלת ע"י שתי מערכות מקבילות לתפוקת איוורור גבוהה ולגיבוי אחת של השנייה במקרה תקלה.
  האוויר בתא הנוסעים מתחלף לחלוטין כל 5-7 דקות, כמות האוויר במטוס מגיע לנפח של 95 קוב אוויר.
  זרימת האוויר במטוס הנה מלמעלה ללמטה דבר המונע פיזור האוויר לצדדים.

  ישראייר ואלקטרה מוצרי צריכה מתכוונות להקים מיזם חדש לחיטוי מטוסים. לכתבה המלאה לחצו כאן.  בריאות הנוסעים והצוותים  צוותי האויר והקרקע של ישראייר מקפידים על שמירת כללי המיגון ובכללם לבישת חליפה, מסיכת פה וכפפות במשך כל הטיסה.
  על הנוסעים להצטייד מראש במסיכת פה,ולחבוש אותה בעליה למטוס ולמשך כל זמן הטיסה. לתשומת לבכם- נוסעים שאין ברשותם מסיכה, לא יורשו לעלות למטוס.
  אנא הקפידו להישמע להנחיות צוותי האויר, להימנע מלקום מהמושב עד כמה שניתן במהלך הטיסה ולהישאר ישובים עם הנחיתה להבטחת ירידה מסודרת ומרווחת מהמטוס.  השירות בטיסה

  פרופיל השירות הותאם למגבלות ומעתה אין הגשת / מכירת מזון וכמו"כ אין מכירת מוצרי דיוטי פרי.
  מגזינים ומוצרי נייר ששימשו נוסעים באופן רב פעמי הוסרו מהמטוסים.