• תקנון מבצע "מי שמזמין לא מפחד"

   
   
    

   
  1. חברת ישראייר תציע למכירה כרטיסי טיסה לקייב באוקראינה ב- 555 $ לאדם מבוגר / ילד (2-12 שנים). 
   
  2. כרטיסי הטיסה  במסגרת המבצע יועמדו למכירה באתר ישראייר בלבד שכתובתו   www.israir.co.iI
   
  3. הטיסות תתבצענה בתאריכים כפי שיפורטו באתר ישראייר ועשויים להשתנות מעת לעת. יתכן שינוי בתאריכי ובשעות הטיסות או בשיבוץ המזמין לטיסות והמזמין מודע לכך . שינוי כאמור לא יהווה עילה לבטול ההזמנה או להחזר כלשהו. למזמין ישלח הודעת ס.מ.ס למספר הטלפון הנייד שמסר בהזמנה בדבר השינוי. 
   
  4. במסגרת המבצע יוקצו למכירה מינימום 600 מושבים. 
   
  5. המבצע מוגבל להזמנות עד גמר מלאי המושבים שהוקצו על פי שקול דעת ישראייר. ישראייר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את כמות המושבים שיוקצו בכל עת .
   
  6. מחיר הכרטיס כולל כבודת יד עד 8 ק"ג לאדם. תוספת  מחיר בגין מזוודה- 35 $ לאדם לכיוון למזמינים ומשלמים מראש בלבד. 
   
  7. שינוי שמות הנוסעים לאחר הזמנה בתוספת תשלום בסך 250 $ לכל נוסע.
   
  8. מקסימום 5 נוסעים בגירים בכל הזמנה. ההזמנה מותנית בתשלום מלא מראש.
   
  9. דמי ביטול: עד 30 ימי עסקים טרם הטיסה יגבו 10% מערך ההזמנה. מ- 30 ימי עסקים ועד יום לפני הטיסה- 75% מערך ההזמנה. ביטול ביום הטיסה – 100% דמי ביטול.
   
  10. ימי עסקים- ימי עבודה א- ה שאינם חגים וערב חג.
   
  11. במידה וישראייר לא תוכל לבצע את הטיסות  בשל מבצע צבאי, מלחמה, אירוע טבע , שביתות והשבתות, מגיפות, תקלה טכנית או כל אירוע אחר אשר ימנע ממנה לבצע את הטיסה  (להלן- "האירוע המשבש") לא יהווה הדבר עילה לפיצוי על ידי ישראייר או לחייבה לקיים את הטיסה. האמור יחול גם אם האירוע המשבש עצמו הסתיים אך השפעתו גרמה לישראייר לבטל את הטיסה. במקרה זה ישראייר תהיה רשאית להציע חלופה לטיסה לאותו היעד או בסמוך לו למועד אחר או תשיב את מחיר הכרטיס  שבוטל.
   
  12. מובהר כי ביטול טיסה  ביוזמת הלקוח (אפילו אם הודעת הלקוח נמסרה בתקופת  האירוע המשבש) עוד קודם הודעת ישראייר על ביטול הטיסה יחויב בדמי ביטול שחלו במועד הודעת הביטול על ידי הלקוח , גם אם לאחר מכן ישראייר בטלה הטיסה, שכן, בין היתר, לביטול על ידי הלקוח יש השפעה על החלטות ישראייר בנוגע לטיסה. 
   
  13. אין כפל מבצעים ו/ או הנחות.