• טיסות בינלאומיות בחברת ישראייר

  טוס וסע
  זה הזמן לצאת לטיול בחו"ל! לא משנה מהי עונת השנה, ומאיזה סוג של טיול אתם רוצים ליהנות, ישראייר מציעה לכם ליהנות מחוויה מושלמת של "טוס וסע". עם ההגעה למדינת היעד, רכב לבחירתכם יחכה לכם כבר בשדה התעופה וכעת כל שנותר לכם לעשות הוא לקחת את המפתחות ולהתחיל לטייל!

  עצמאים בשטח
  לטיול עם רכב שכור יש יתרונות ברורים והמרכזי שבהם הוא עצמאותכם. אתם יכולים לתכנן את המסלול המתאים לכם, בין אם מדובר בנופש זוגי ורומנטי, בנופש משפחתי או בכל טיול אחר, שכירת הרכב מאפשרת לכם להתאים את הטיול המושלם! קבלת הרכב מתבצעת לרוב בשדה התעופה מיד עם ההגעה ליעד והחזרתו מתבצעת בסמוך להמראה לארץ, כך אתם זוכים לגמישות מרבית ונוחות מבלי להיות תלויים בתחבורה ציבורית או לו"ז מוכתב. ישראייר מבטיחה לספק לכם חבילה במחיר משתלם בהזמנת טיסה ורכב מראש בארץ תוך הבטחת זמינות הרכב הרצוי.

  הכל פתוח
  מעוניינים לטייל בין כפרים ציוריים באיטליה? בגרמניה עם הילדים? בחופים והאתרים ההיסטוריים של פורטוגל? לנסוע בין נופיה המרהיבים של מונטנגרו? או שאולי אתם מעדיפים טיול עם רכב שטח בגיאורגיה? ישראייר מציעה לכם חבילות טוס וסע לשלל יעדים, לכם נותר רק לבחור:

  רומא, איטליה
  ורונה, איטליה
  מינכן, גרמניה
  לובליאנה, סלובניה
  טיווט, מונטנגרו
  פודגוריצה, מונטנגרו
  ליסבון, פורטוגל
  טביליסי, גיאורגיה

  כל אחד מהיעדים הללו יכול להיות הבסיס לחופשה מופלאה. לחובבי טבע הררי אנו ממליצים על סלובניה וגיאורגיה, חובבי החופים לא יתאכזבו מפורטוגל. איטליה היא יעד מופלא לטיולים רומנטיים ומשפחתיים כאחד, ומינכן היא נקודת מוצא מצויינת לטיול בגרמניה, אוסטריה או אזור היער השחור ומונטנגרו תכבוש אתכם בנופיה הבתוליים.

  חשוב לדעת
  *יש צורך ברישיון נהיגה בינלאומי וכרטיס אשראי בינלאומי על שם הנהג בלבד
  *יש לוודא מראש את סוגי הביטוח הכלולים במחיר.


  חבילות טיסה + מלון + רכב
  ישראייר מציעה לכם בנוסף חבילות הכוללות טיסה, מלון ורכב שכור ליעדים הבאים:

  איטליה: קזרטה, אגם גארדה, נאפולי, רומא, טוסקנה, אומבריה, ורונה
  גרמניה: מינכן, היער השחור
  סלובניה: בלד, ליובליאנה


  אז למה אתם מחכים? בחרו עכשיו באחד מיעדי טוס וסע עם חברת ישראייר!


  תוכלו להזמין באתר חבילות טוס וסע וחבילות הכוללות טיסה, מלון ורכב או לחילופין לבנות חבילה בעצמכם וליצור קשר עם נציגי ישראייר באמצעות האתר או בטלפון 1-700-700-186.