• טיסות לטולוז

 • טיסות לטולוז

 • מידע על טולוז

  טיסות לטולוז
   

  טולוז היא אחת הערים הגדולות ביותר בצרפת ואחת הערים היפות ביותר שלה, נתון שמושך אליה כמות לא מעטה של תיירים לאורך כל ימות השנה. עיר הבירה של חבל מידי-פירנה, החבל הגדול בשטחו בצרפת, הינה עיר מלאת צעירים, אשר רובם לומדים באוניברסיטה המקומית העתיקה וגורמים לה להיות אחת הערים התוססות והמהנות ביותר במדינה.
   

  נהר הגארון
   

  טיסות לטולוז ינחתו בשדה התעופה Toulouse-Matabiau, ממנו ניתן להגיע אל מרכז העיר באמצעות אוטובוסים, מוניות ורכבות ובתוך כ-20 דקות נסיעה בלבד, כשלאחר התרעננות קצרה תוכלו להתחיל ולסייר באחת הערים המרהיבות ביותר בהן ייצא לכם לפגוש. אחד הסמלים הגדולים של טולוז הוא נהר גארון, שיחד עם תעלת גארון ותעלת דו-מידי, יוצרים את תעלת שני הימים, התעלה המקשרת בין האוקיאנוס האטלנטי לים התיכון. בין שני צידי נהר הגארון יהיה ניתן להתהלך בין הבתים העתיקים והמיוחדים של העיר, בין האתרים המרכזיים שלה ובין התושבים הססגוניים שלה, כשהכל יחד יתחבר לאחד הנופים העירוניים המרשימים ביותר בהם נתקלתם.
   

  העיר העתיקה ומוזיאון החלל
   

  העיר העתיקה של טולוז היא אחד המקומות הראשונים אליהם כדאי להגיע, כאשר שם כל תייר יוכל למצוא כמה מהאטרקציות המרכזיות של העיר. אחת מהן היא שוק ויקטור הוגו, שוק מקורה בעל דוכנים מלאי כל טוב, החל מפירות ויקרות ועד מאפים ובשרים. במרכזה של העיר העתיקה נמצא ארמון הקפיטול שמעוטר בלבנים אדומות, עמודי שיש ורודים וציורי קיר מרשימים על גבי הקירות הפנימיים במקום, כאשר לצד הארמון מופיעה כיכר הקפיטול ומדרום אליה תוכלו ליהנות מחנויות רבות. טיסות לטולוז לא יהיו אך ורק כדי להציג בפניכם את העבר של העיר, אלא גם את ההווה שלה ובעיקר את העתיד. טולוז ידועה בעיקר בתחום התעופה והחלל, כאשר בשטחה נמצאים הן מפעל איירבוס השייך לאחת מיצרניות המטוסים המובילות בעולם והן עיר החלל, פארק שעשועים ומוזיאון שמציגים את ההתפתחות האדירה בתחום באמצעות מיצגים וסימולטורים.
   
  באתר ישראייר תוכלו למצוא מגוון של טיסות לצרפת וחבילות לטולוז וחבילות לניס ולריביירה הצרפתית במחירים אטרקטיביים.