• טיסות לספרד

 • טיסות זולות לספרד

 • מידע על ספרד

  טיסות לספרד

  כשמדברים על ספרד הערים הראשונות שעולות לראש הן ברצלונה ומדריד. שתי הערים הגדולות ביותר במדינה הן גם שתי הערים המתויירות ביותר, זאת בזכות השילוב הנהדר של נופים מרהיבים, אנשים חמים, אתרים מרתקים ומסעדות איכותיות.
   

  טיסה לספרד - קוסטה בראווה

  אם הטיסות לספרד אליהן מתייחסים הן רק טיסות לברצלונה וחבילות הנופש עליהן מדברים הן רק חבילות נופש למדריד, עושים קצת עוול לשאר המקומות המרתקים לא פחות של ספרד. ערים כמו מלגה, ולנסיה וסביליה הן ערים לא פחות מעניינות, הן שוות ביקור וגם בשבילן שווה לעלות על טיסה לספרד ולהמריא להרפתקאות חדשות. אך למען האמת יש מקום אחד ויחיד שיכול להעפיל על ברצלונה ומדריד והוא כמובן קוסטה בראווה. אתר הנופש של קוסטה בראווה הוא אחד מאתרי הנופש הפופולריים ביותר באירופה ומציע לכל תייר שבא בשעריו ים כחול, חוף זהוב ומלונות מפנקים- כל אלה מושכים תיירים רבים. לצד זה, גם נופים מרהיבים אפשר למצוא במקום, נופים מיוחדים כמו של אזור la cerda, שם תמצאו כפרים קטנים מתקופת ימי הביניים שסביבם הכל ירוק.
   

  טיסות לספרד - האיים הקנאריים

  העיר המרכזית ביותר באזור זה היא העיר פויסגרדה, העיר היפה ביותר בקוסטה בראווה וגם היעד התיירותי מספר אחת שלה, שם תוכלו למצוא נופים מרתקים בדמות כיכר העיר ובניין העירייה שנבנה במאה ה-18 ואת העיירות מסביב לה, עיירות שידועות בעיקר בזכות מרחצאות המינרלים הטבעיים שלהן. טיסה לספרד שתכלול ביקור בקוסטה בראווה עשויה לקחת אתכם גם לטיול בריפול, שם תמצאו את מנזר סנטה מריה שנחשב לאחד המקומות היפים ביותר בקוסטה בראווה.

  אם מחפשים עוד אתר נופש אליו ניתן להגיע באמצעות טיסות לספרד הפתרון יגיע בדמות האי טנריף. מדובר במקום יפהפה בצורה יוצאת דופן, שם תוכלו למצוא מקומות רבים שיוכלו להסב לכם הנאה, כמו למשל פארק התוכים, הגנים הבוטניים ואפילו הפארק הלאומי טיידה, שם תחזו בהר הגעש הגבוה ביותר בספרד. האי טנריף משתייך לקבוצת האיים הקנאריים, בהם נמנה האי פורטאוונטורה- השני בגודלו באיים הקנאריים והקרוב ביותר ליבשת אפריקה, אי המציע אולי את חוף הים המרהיב ביותר באיים בפרט וכנראה שגם בספרד בכלל.