• טיסות לפריז

 • טיסות זולות לפריז

 • טיסות לפריז

 • מידע על פריז

  טיסה לפריז

  פריז היא ללא ספק אחת הערים האהובות ביותר על התייר הישראלי. העובדה כי בסך הכל מדובר בעיר במרחק של כארבע שעות טיסה מישראל והינה מקום בו יש כל כך הרבה מה לעשות, הופכת אותה ליעד מועדף על ישראלים רבים ולכן דילים לפריז הינם פופולריים מאוד.
   

  טיסות לפריז ותצפית ממגדל אייפל

  מהסיבה הזאת גם טיסות מישראל לבירת צרפת הן טיסות שיוצאות מדי יום, כמה פעמים ביום. הביקוש של הישראלים לעלות על טיסות לפריז גבוה וכך נוצר מצב בו כמות גדולה של תיירים מישראל נוחתת מדי יום בשדות התעופה הפריזאים, הן בנמל התעופה שארל דה גול והן בנמל התעופה אורלי. בפני כל התיירים שנוחתים בעיר מוצעת קשת רחבה של מקומות בהם הם יוכלו לבקר ומהם יוכלו להתרשם, אך אין בכלל מחלוקת על כך שהסמל הכי גדול של העיר והאתר הכי אהוב שלה הוא מגדל אייפל. טיסה לפריז והגעה אל מגדל אייפל תחשוף אתכם אל מגדל המתנשא לגובה רב ומקבל אליו כמויות גדולות של תיירים שנהנים לעלות כמה שיותר גבוה על מנת לערוך תצפית על פריז כולה, אולי המקום הטוב ביותר ליהנות ממנו מיופייה העוצמתי של העיר. פרט לתצפית המגדל ממנה ניתן להתרשם בצורה הטובה ביותר במהלך היום, מגדל אייפל יאפשר לכם להיות נדהמים מתצוגת האורות יוצאת הדופן המשתקפת לכל אורכו במהלך הלילה, אותה ניתן לראות מחלקים נרחבים של פריז.
   

  מוזיאון הלובר, ארמון גרנייה ופארק השעשועים של דיסני

  אך פריז היא לא רק מגדל אייפל, פריז היא הרבה יותר. לאוהבי המוזיאונים והתרבות למשל פריז מאפשרת הצצה למוזיאון הלובר, אחד המוזיאונים המפורסמים בעולם שם מוצגת לה אחת התמונות הפופולריות בעולם, המונה ליזה. גם בניין האופרה של פריז העונה כיום לשם ארמון גרנייה, הוא אחד מבנייני האופרה היפים ביותר בעולם והינו ידוע בעיקר בזכות היותו מקום ההתרחשות לאחד הסיפורים הידועים ביותר אי פעם, פנטום האופרה. מי שמעוניין קצת להשתעשע ולשים בצד את האתרים המרשימים ומלאי המשמעות של העיר, טיסה לפריז תיקח אותו אל פארק השעשועים של דיסני שישמש עבורו כהפוגה מצוינת. מספר עצום של מתקנים והופעות הנערכות מסביב לשעון מספקים חוויה מיוחדת שמיועדת לא רק לילדים.
   

  לא רק פריז

  חשוב לזכור שצרפת היא לא רק פריז אלא גם לא מעט אתרים נוספים ומרשימים לא פחות אשר אליהם ניתן להגיע. טיסות לניס יובילו אתכם לאחד מהמקומות הללו ויאפשרו לכל תייר ליהנות באחת הערים היפות ביותר בריביירה הצרפתית עם חבילות נופש לניס ובילוי בבתי מלון יוקרתיים.