• טיסות לאודסה

 • טיסות זולות לאודסה

 • מידע על אודסה

  מחפשים טיסות לאודסה? אצלנו בישראייר תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של דילים לאודסה לאורך כל ימות השנה.
   
  אודסה, עיר הנמל האוקראינית לרגלי חופי הים השחור, הינה העיר הרביעית בגודל אוכלוסייתה באוקראינה, אשר מונה כ-1.1 מיליון איש. אודסה נחשבת בעיני רבים לאחת מהערים התיירותיות היפות ביותר בעולם, וזאת לנוכח המונומנטים התיירותיים הרבים המאכלסים את העיר ואזורי התיירות והנופש הממוקמים בסמוך לחופי הים השחור. טיסה לאודסה מישראל אורכת בממוצע כשעה ו-50 דקות, כאשר נמל התעופה הבינלאומי של אודסה ממוקם במרחק של כ-7 ק"מ בלבד דרומית מערבית למרכז העיר אודסה.
   

  אטרקציות תיירותיות באודסה
   

  טיסות מישראל לאודסה מכילות לאורך כל ימות השנה עשרות אלפי ישראלים שבחלקם חוזרים לעיר הולדתם ובחלקם מגלים מחדש את יופייה של עיר הולדת ההורים. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים אשר אינם נמנים על עולי אוקראינה, מגלים אף הם את יופייה של אחת מהערים התיירותיות ביותר באוקראינה, כאשר בין יתר האטרקציות התיירותיות המרכזיות ביותר עבורכם ברחבי אודסה ניתן למצוא את:
   
  • האנדרטה לדוכס רישלייה - אחד מהמונומנטים המפורסמים ביותר בעיר בדמות פסלו של הדוכס רישלייה אשר שימש כמושל הראשון של אודסה בסוף המאה ה-18
  • מתחם הנופש ארקדיה - אזור נופש הנחשב לאחד מחופי הרחצה המרכזיים ביותר באודסה. ברצועת חוף ארקדיה תוכלו ליהנות מפעילות ללא הפסקה לאורך כל שעות היום והלילה במהלך שיא עונת התיירות בחודשי הקיץ
  • שדרות פרימורסקי – שדרה מרהיבה ביופייה המשלבת בתוכה מונומנטים תיירותיים והיסטוריים כגון: התותח הגודל, מבני מוסדות העירייה המתאפיינים בארכיטקטורה מרהיבה, ארמון הרוזן וורונצוב ואת האנדרטה לפושקין, מגדולי הסופרים הרוסיים, אשר התגורר באודסה במשך שנים רבות. טיול בשדרה בשעות הערב יאפשר לכם ליהנות מאווירה רומנטית הנוצרת גם באמצעותם של אלפי נורות צבעוניות התלויות על עצי השדרה הארוכה. 
  • בתי הקפה של רחוב דריבסובסקיה - רחוב דריבסובסקיה הוא אחד מהרחובות המפורסמים ביותר באוקראינה ונכתבו עליו עשרות שירים, מחזות וספרים. הרחוב מאכלס בשטחו עשרות בתי קפה הפועלים בתוך טיילת תיירותית החוצה את הרחוב
  • בית האופרה והבלט - מונומנט מפורסם נוסף של אודסה. מבנה האופרה והבלט של אודסה נחשב לאחד ממבני התיאטראות היפים ביותר בעולם והוא משלב בתוכו עשרות יצירות אמנות, כאשר הארכיטקטורה של המבנה היא יצירת אמנות בפני עצמה
  • גני אודסה - אחד מהגנים הוותיקים ביותר בעיר, ויש שטוענים שהוא היה שם עוד לפני היווסדה של העיר בסוף המאה ה-18. הגנים משלבים בתוכם עשרות פריטי צמחייה מרהיבים ובמרכזם מוצבת אנדרטת הכיסא ה-12 ומזרקת השירה סביבם מתקבצים עשרות אמני רחוב ונגנים קלאסיים מדי ערב. 
   

  ישראייר מציגה: טיסות מוזלות לאודסה לאורך כל ימות השנה

  בחודש יולי האחרון, אנחנו בחברת ישראייר התחלנו להפעיל קו טיסות ישיר בין שדה התעופה בן גוריון לשדה התעופה הבינלאומי של אודסה. טיסות אלו מתקיימות גם במסגרת דילים לאודסה המוצעים על ידינו לאורך כל ימות השנה וגם במסגרת טיסות ברגע האחרון לאודסה על בסיס מקום פנוי. בקטגוריית טיסות מוזלות לאודסה המופיעה באתר הבית שלנו, תוכלו להתעדכן בכל הטיסות הקרובות המתוכננות על ידינו לאודסה וליהנות מטיסות שכר ישירות מבן גוריון לשדה התעופה באודסה. 
   
  כמו כן, תוכלו ליהנות מתעריפי טיסות מוזלות לאורך כל ימות השנה גם במסגרת הדילים השונים המוצעים על ידינו למטרות חופשה ונופש באודסה וגם במסגרת טיסות שכר לאודסה ללא מרכיבי חופשה. מועדי הטיסות מתעדכנים באופן דינמי בעמוד והמחירים המתפרסמים הינם מחיר טיסה לאדם.