• טיסות לטביליסי

 • טיסות זולות לטביליסי

 • טיסות טביליסי

  טביליסי

  09/06/19 - 13/06/19
  $214
  מחיר לאדם
  • טיסות - שכר
  • כולל כבודת יד בלבד
  טביליסי, גאורגיה
  יציאה
  תל אביב (TLV)
  א' 09/0619:40
  טביליסי (TBS)
  א' 09/0623:05

  חזרה
  טביליסי (TBS)
  ה' 13/0600:35
  תל אביב (TLV)
  ה' 13/0602:10
 • מידע על טביליסי

  טיסה לטביליסי
  אחד היעדים המפתיעים ביותר בשנים האחרונות, יעד אליו המוני ישראלים נוסעים מדי שנה, הוא גיאורגיה. מדובר במדינה שעד לא מזמן בכלל לא הייתה במפת יעדי התיירות של הישראלי אך בזמן האחרון יותר ויותר תיירים מגלים אותה, חלקם על מנת ליהנות מחופיה הנהדרים השוכנים לשולי עיירות החוף שלה ואחרים כדי לנצל את המסלולים יוצאי הדופן שלה, מסלולים המאפשרים טיולי ג'יפים מאתגרים.

  טיסות לטביליסי וביקור בעיר העתיקה
  אך אם מחפשים את העיר שתרגש אתכם בגיאורגיה, עיר שתאפשר לכם ליהנות מהפשטות ועם זאת מהיופי של המדינה, טיסות לטביליסי יהיו האמצעי בדרך למטרה. בירת גיאורגיה היא העיר המרשימה ביותר במדינה ולכן גם היא זו שנהנית מכמות המבקרים הגדולה ביותר. טיסות לגיאורגיה בדרך כלל נוחתות בבירה טביליסי, ממנה חלק מהתיירים בוחרים להמשיך אל מקומות אחרים וחלק נשארים בה. ואולם אלו שבחרו להישאר בה לבטח לא יתחרטו על כך. טיסה לטביליסי תפגיש כל תייר עם העיר העתיקה שלה, העיר שמספקת הצצה לאתר מרהיב אחר בכל פעם ומאפשרת טיול בין סמטאות צרות וקסומות. אחד המקומות היפים שתראו במהלך הטיול בעיר העתיקה של טביליסי הוא כנסיית זיאוני שקיבלה את שמה כמחווה להר ציון בירושלים ובה נמצא הפריט החשוב ביותר לגיאורגים- הצלב של נינו. דילים לטביליסי גם מובילים את התייר ליעד שנמצא לא רחוק משם, אל מקום שיחזיר אתכם בחזרה לשורשים היהודיים של המקום, בית הכנסת המרכזי של טביליסי, שאף הוא נחשב לאחד מהמקומות היפים ביותר בעיר.

  בתי מרחץ ושווקים ברחבי העיר
  גם אם העיר העתיקה פחות מרתקת אתכם ובחרתם לעלות על טיסה לגיאורגיה על מנת ליהנות מאתרים קצת שונים, טביליסי תציע לכם ביקור בשכונת המרחצאות שלה השופעת בתי מרחץ. טיסה לטביליסי אף תאפשר לכם סיור באחד מהשווקים של העיר, כמו למשל שוק האוכל 'בזרובה' בו תמצאו פירות, ירקות וגבינות מיוחדים. גם שוק הפשפשים של טביליסי הוא שוק ששווה ביקור ובסיור קצר בו תגלו שפע של יצירות אמנות דוגמת ציורים מיוחדים ופסלים שונים.