• טיסות למינכן

 • טיסות זולות למינכן

 • טיסות למינכן

 • מידע על טיסות למינכן

  מינכן (München) בירת בוואריה מציעה למבקריה חדשנות וחיי לילה סוערים לצד תרבות עשירה ומרתקת. חופשה במינכן היא ברובה חוויה אורבנית, בה תוכלו להתרשם מהארמונות האירופאים שנבנו במאות האחרונות  על ידי מלכי בוואריה וכיום הם פתוחים לקהל הרחב. הארמונות הינם אתרים מרהיבים המחברים את המבקרים בהם להיסטוריה המיוחדת של העיר. 
  בעיר ישנם מגוון רחב של  מוזיאונים, שווקים ססגוניים, ובערב מומלץ לסיים את היום בבילוי בבר מקומי. 
   
  אטרקציות מרכזיות
   
  ארמון נימפנבורג (Nymphenburg Palace) - ארמון מרהיב בן יותר משלוש מאות שנים, המעוצב בסגנון בארוק והנחשב לגדול ביותר במדינת בוואריה הגרמנית. לצד הארמון עוצב גן מרהיב בו אפשר לבקר ללא תשלום.
   
  (מוזיאון ב.מ.וו BMW Museum) - סיור מרתק במתחם רחב ידיים המציג את מוצרי הדגל של המותג הידוע. לצד מכוניות ה-BMW המרהיבות ישנם גם אופנועים ודגמי ספורט של המותג. המכוניות מוצגות על במה עם תאורה מרשימה ומאפשרות הצצה למודלים הוותיקים יותר של המותג שכבר לא ניתן לראות במחוזותינו.
   
  שוק האוכל ויקטואלס (Victuals Market) - ברחבה הסמוכה לכיכר מאריאנפלאץ (Marienplatz) ממוקם  שוק האוכל המקומי המציע מצרכי מזון גולמי לצד שייקים, מרקים ומזון מוכן בסגנון האירופאי של המטבח הגרמני.
   
  הפראק האולימפי (Olympiapark) - אחת האטרקציות המרכזיות הרלוונטיות במיוחד למבקרים הישראלים היא הפארק האולימפי הכולל מתחמי דשא רחבי ידיים לצד אנדרטה חדשה לציון הנפגעים באולימפיאדה בשנת 1972. אתר זה שהחליף את נקודת הציון הצנועה הקודמת במקום כולל גם מיצג מולטימדיה עם הסבר מקיף על האירועים שהתרחשו במקום.
   
  הגנים האנגליים (Englicher Garden) - אם חפצתם בזמן רגוע בתוך החוויה האורבנית במינכן, הגנים האנגלים מושלמים לכך, בגנים מרחב פתוח עם מסלולי הליכה לצד שחייתם הרגועה של הברבורים באגמים המעוצבים במקום.


  טיסה ישירה למינכן
   
  תחבורה 
  במרכז מינכן מומלץ להתנייד בתחבורה ציבורית המוצעת בשפע בעיר. אוטובוס, רכבת פרברית (S Bahn) ואף רכבת תחתית החוצים את העיר לאורכה ולרוחבה. בשדה התעופה מוצע כרטיס המכונה Welcome Card המעניק לכם מחיר אטרקטיבי לכלל אמצעי התחבורה הציבורית לצד הנחות לחלק מהאטרקציות בעיר.  חיי לילה
   
  גרמניה ידועה בחיי הלילה שלה ובמיוחד בסצנת הפאבים ומבשלות הבירה בעיר. בדומה לברלין גם מינכן מציעה מגוון לא מבוטל של מועדוני ריקודים וקלאבים כמו ה-Backstage המאגד אוהבי ז'אנרים שונים כאוהבי מוזיקה אלקטרונית, רוק כבד ורגאיי תחת אותה קורת גג. מועדונים אחרים מתמקדים בז'אנר ספציפי כמו ה-Munich MMA לחובבי המוזיקה האלקטרונית, Vogler לחובבי הגאז'וה-Raw Metal Bar – לחובבי המטאל כמובן.
   
  אירועים 
   
  בסוף ספטמבר (או תחילת אוקטובר תלוי בשנה) מתקיים פסטיבל הבירה הגדול שזכה לכינוי "אוקטוברפסט". במתחם תפגשו את המבשלות המקומיות העומדות בתנאים המחמירים של הכנת בירה בשיטה הקלאסית בלבד – כאשר את הפסטיבל פותח ראש העיר ששותה את כוס הבירה מהחבית הראשונה שנפתחת. רעבים? לצד הבירה הניגרת בשפע מוצעים גם מאכלים גרמניים אותנטיים. למרות הנוכחות של אלכוהול במקום הפסטיבל מתאים גם לילדים (עד שעה 20:00) להם יועדו מתקני שעשועים ייחודיים במתחם.
   
  הגעה
  ישראייר משווקת מגוון רחב של טיסות למינכן. באתר ישראייר תוכלו למצוא גם חבילות נופש למינכן וגרמניה.