• טיסות למילאנו

 • טיסות זולות למילאנו

 • מידע על מילאנו

  לא מעט טיסות לאיטליה נוחתות במילאנו, אחת הערים המתויירות ביותר בעולם. ניתן למצוא טיסות סדירות, טיסות שכר, דילים ומבצעים במחירים אטרקטיביים בכל חודשי השנה.
   
  מעצם היותה של מילאנו בירת האופנה והעיר השניה בגודלה באיטליה היא מושכת אליה אלפי תיירים במהלך השנה ומציעה לא מעט דילים למילאנו בכל עונה. כמו כן מהווה מילאנו יעד יציאה נוח מאוד לאזור האגמים באיטליה ולערים אחרות באירופה. רוב הטיסות נוחתות בשדה התעופה מלפנזה הממוקם כ-40 ק"מ מהעיר.
   
  במילאנו אתרי תיירות רבים וחיי לילה תוססים. אטרקציות חשובות במילאנו: הקתדרלה הגותית או כפי שהיא נקראת באיטלקית הדואומו, ציורי הקיר הידועים של הצייר לאונרדו דה וינצ'י, בית האופרה לה סקאלה, גלריות לאומנות ובתי אופנה מהמובילים בעולם.
  כדאי מאוד לבקר ברחוב המקורה בזכוכית, ויטוריו עמנואל סקונדו. הרחוב מהווה מקום בילוי, שיטוט בין החנויות, קניות וכמובן קפה טוב.
  רחוב קניות בו מרוכזים בוטיקים וחנויות וינטאג' הוא רחוב קורסו די פורטה טיצ'ינסה. ברחוב זה נמצא מתחם המוקדש ליצירותיו של ארמאני.
   
  כדאי לקחת פסק זמן ולבקר בפארק סמפיונה בו ניתן לטייל על גשרים החוצים אגמים וליהנות מצמחיית הפארק.
  במילאנו נמצאים שני מועדוני כדורגל מהמובילים בעולם וחובבי הכדורגל יכולים לבקר במועדוני הספורט של אינטר ומילאן. לקראת משחקי כדורגל של הקבוצות המובילות מגיעות טיסות רבות למילאנו במסגרת חבילות ספורט.
  מחירי הטיסות למילאנו משתנים על פי עונות השנה. רצוי מאוד לבדוק האם ניתן להזמין דיל הכולל טיסה, בית מלון ורכב שעל פי רוב מקטין את העלויות.
   
  נשמח לארח אתכם באחת הטיסות שלנו לעיר המדהימה מילאנו.
   
  טיסה נעימה!