• טיסות למרקש

 • טיסות זולות למרקש

 • מידע על מרקש

   
  בזכות התחממות היחסים בין מרוקו לבין ישראל, מרקש קרובה מתמיד עבורנו, הישראלים.. בעבור רבים, מדובר בהזדמנות פז להגשים חלום ישן ולערוך טיול שורשים, בעבור אחרים מדובר ביעד מרתק שזוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות בקרב יודעי דבר, ועכשיו ניתן לבקר בו בקלות. אז אם אתם מחפשים טיסות למרקש, זה הזמן לתכנן את הטיול האולטימטיבי שלכם בעיר.
   
   
  אטרקציות 
   
  מסגד קוטובייה (Koutoubia): אם ביקרתם בג'מע אלפנע, נהניתם מהאווירה התוססת וההמון, ועכשיו בא לכם להחליף אותם בטוויסט קצת אחר, זה המקום, ולשמחתכם הוא במרחק הליכה בלבד מהשוק המפורסם. כפי שאתם ודאי משערים, במרוקו תמצאו מגוון מסגדים בעלי ארכיטקטורה מעניינת, ומסגד קוטוביה הוא בין הבולטים שבהם. אמנם לא תוכלו להיכנס לתוך המבנה, כבוד השמור למוסלמים בלבד, אולם המבנה המרשים שאף כולל אלמנט המתנשא לגובה של 70 מטרים ומתבלט בכל העיר, ידברו בעד עצמם.
   
  מדרסת בן יוסף (Ben Youssef): על פניו, מדובר בעניין המעורר סימני שאלה – למה מוסד לימודי לשעבר מהווה אטרקציה מן המניין? לזה בדיוק מתכוונים כשאומרים "צריך לראות כדי להאמין". מדובר בבית ספר שהוקם כבר בימי הביניים, בצמוד למסגד שנושא את אותו השם. במקום מצפה לכם מפגן עצמתי של העיצוב המרוקאי, עם פיתוחים, עיטורים, צבעוניות עשירה ומלאה בחייםוכן חצר פנימית באווירה פסטורלית, שמעניקים יחדיו הרגשה של היסטוריה המתעוררת לחיים.
   
  מוזיאון מרקש: אי אפשר לבקר במדרסת בן יוסף ובמסגד הסמוך מבלי לעצור ולבקר במוזיאון. בדיוק כמוהם, כך גם המוזיאון מוכיח שהשלם גדול מסכום חלקיו. האסתטיקה המרוקאית מוצגת כאן בשיאה, פסטורלית, אמנותית, אסתטית ופוטוגנית, ומושתתת על שימוש בחומרי גלם מגוונים, צבעים עזים, מזרקות וחצר פנימית, שמעניקים יחדיו הרגשה של פאר והדר, ממש כאילו הפכנו לבני מלוכה.
   
  תחבורה
   
  אין צורך לפסול את מערך האוטובוסים באופן אוטומטי, גם כשמדובר במדינה זולה והמוניות זמינות ונוחות באופן יחסי. אם אתם משתמשים קבועים של אפליקציות ניווט, הן ייתנו לכם הכוונה באילו קווים עליכם לנסוע באופן קל וברור. כמו כן, חשוב לציין שמדובר בעיר סואנת ופקוקה, רק שייחסך מכם הצורך לדאוג במידה ואתם נוסעים במונית בשעות העומס.
  גם המוניות עומדות לרשותכם, ותמצאו לא מעט כאלו ברחבי העיר. האופציה הזמינה והנוחה ביותר היא הליכה ברגל, שכן רבות מהאטרקציות המרכזיות ממוקמות צמוד זו לזו..
   
  חיי לילה
   
  יש חיי לילה במרקש, במקומות מסוימים אף תוכלו למצוא אלכוהול. הדרך האותנטית והכיפית ביותר היא פשוט להגיע לג'מע אלפנע המרכזית, ולתת לרגליים להוביל אתכם. האזור כולו מלא באטרקציות ובאווירה טובה.
   
  הגעה
   
  ישראייר משווקת טיסות ישירות למרקש כמו גם חבילות נופש למרקש הכוללות טיסה זולה ובחירה מתוך מגוון רחב של בתי מלון במרקש.