היו הראשונים לדעת על המבצעים החמים שלנו לחבילות , טיולים וטיסות בארץ ובחו"ל

סגור את ההרשמה לניוזלטר
 

חבילות לורשה

 
חפש

 

אחת הערים שהולכת ומבססת את מעמדה כאחת מערי הבירה הפופולריות ביותר באירופה היא ורשה. בירת פולין היא עיר שסבלה לא מעט בעבר, אך כיום חווה רנסנס של ממש והופכת להיות עיר עם אטרקציות נהדרות, מקומות בילוי יוצאי דופן ולמרבה ההפתעה ובניגוד לדעה הרווחת על המטבח הפולני, גם בעלת אוכל נפלא.

 

העיר העתיקה של ורשה

 

העיר העתיקה של ורשה היא גם המקום התיירותי המרכזי שלה. טיסות לורשה נוחתות מדי יום בשדה התעופה המקומי ומלאות בתיירים שנוהרים אל העיר העתיקה שמציגה כיכרות, מבנים, סמטאות ובעיקר אתרים אטרקטיביים דוגמת המבצר המלכותי וכנסיית סנט מרטין. מי שמחפש את הנוף הטבעי היפה ביותר בעיר ימצא אותו בפארק וואז'נקי, שם מלבד הצבע הירוק ששולט בו תוכלו לפגוש באטרקציה שנחשבת ליפה ביותר בפולין, הארמון על האי.

 

חבילות לורשה וביקור במועדוני הלילה של העיר

 

לא מעט מאלה שבוחרים דילים לורשה עושים זאת כדי ליהנות מחיי הלילה של העיר שידועים בזכות מועדוני הלילה האלטרנטיביים והברים התוססים. לצד חיי הלילה גם הסצנה הקולינרית בורשה הולכת ומתפתחת, זאת הודות לכמה מאכלים מעניינים מהמטבח הפולני דוגמת פירוגי, נזיד עשיר וקינוחים נהדרים, את כולם תוכלו למצוא במבחר מסעדות ובתי קפה ברחבי ורשה.  

אתר ישראייר אינו תומך באופן מיטבי בדפדפן מסוג זה. על מנת שחווית הגלישה שלך תהיה מלאה אנו ממליצים להשתמש בדפדפנים כגון: Google Chrome, FireFox ו – Internet Explorer מגרסא 8 ומעלה.
סגור אל תשאל שוב