היו הראשונים לדעת על המבצעים החמים שלנו לחבילות , טיולים וטיסות בארץ ובחו"ל

סגור את ההרשמה לניוזלטר
 

חבילות לוינה

 
חפש

 

וינה היא ללא ספק הבירה האירופית המזוהה ביותר עם אירופה הקלאסית.

המבנים, הרחובות, הגנים ולמען האמת כל מה שנמצא באחת הערים היפות ביותר באירופה, מוכיחים לכל מבקר מדוע מדובר בסמל הבולט ביותר של החלק הקלאסי של היבשת.

 

אירופה הקלאסית במיטבה

 

וינה בולטת במיוחד באספקט התרבותי שלה, בעיר כמות נכבדה של מוזיאונים כאשר כל מוזיאון מרהיב יותר מקודמו. ביקור במוזיאונים המרהיבים של העיר דוגמת המוזיאון הלאומי, המוזיאון לתולדות האמנות, מוזיאון ההיסטוריה של הטבע ואפילו המוזיאון היהודי הוא חוויה שאסור לפספס.

לוינה מורשת היסטורית של מוסיקה קלאסית. כמה מהמלחינים המפורסמים ביותר בתולדות האנושות התגוררו בה והיא מאפשרת הצצה לביתם של מוצארט, בטהובן ושטראוס.

 

דילים לוינה וביקור באטרקציות של העיר

 

טיסות לוינה מישראל נוחתות בשדה התעופה המקומי, Flughafen Wien (נמל התעופה וינה) . דילים לוינה יציעו לכל תייר אטרקציות רבות ומגוונות, הבולטת בהן היא ארמון שנברון, האטרקציה הפופולרית ביותר, אשר מושכת אליה כמעט שלושה מיליון תיירים בכל שנה. בארמון חדרים מפוארים וסביבו גנים מרהיבים. לצד הארמון תמצאו גם את הגלגל הענק שעד האטרקציה המפורסמת של לונדון טען לתואר הגלגל הגדול בעולם, את בית האופרה המפורסם וכמובן שתוכלו לטעום מהמאכל הלאומי של אוסטריה וזה שאהוב מאוד גם על כל ילד בישראל, השניצל הוינאי.  

אתר ישראייר אינו תומך באופן מיטבי בדפדפן מסוג זה. על מנת שחווית הגלישה שלך תהיה מלאה אנו ממליצים להשתמש בדפדפנים כגון: Google Chrome, FireFox ו – Internet Explorer מגרסא 8 ומעלה.
סגור אל תשאל שוב