היו הראשונים לדעת על המבצעים החמים שלנו לחבילות , טיולים וטיסות בארץ ובחו"ל

סגור את ההרשמה לניוזלטר
 

טיולי כוכב

 
חפש

 

טיולי כוכב

עבור תיירים רבים, ולא משנה מהו היעד הנבחר, השאלות הנפוצות ביותר קשורות לסידורי הלינה. לאיזה מקום כדאי להגיע כך שנוכל ללון במקום איכותי, איך נדאג לכך שלא נשכח שום דבר באחד מבתי המלון ביניהם אנו עוברים ואם אנחנו נוסעים עם כל המשפחה, כמה זמן יידרש מאיתנו בכל בוקר ויתבזבז לנו מהטיול, על מנת לארוז את המזוודות מחדש.

מה זה טיולי כוכב

עקב כך, ישראייר מציעה לתייר את הפתרון המושלם. פתרון באמצעותו תדעו שאתם יכולים לישון בכל לילה במלון איכותי, פתרון בו תארזו את המזוודה אך ורק פעם אחת לפני הטיסה חזרה ארצה, פתרון העונה לשם טיולי כוכב. טיולים אלה הם טיולים מאורגנים ליעד מסוים ביבשת אירופה אשר בסיסם הוא סביב בית מלון אחד שנבחר מבעוד מועד, ומשם הקבוצה יוצאת לאתרים שונים שאינם רחוקים באופן משמעותי מבית המלון, באמצעות אוטובוס צמוד ומדריך שמכיר על בוריין את הדרכים השונות. היתרון הגדול הוא כמובן העובדה שעל כתפי התייר לא מוטל העומס של להסתובב עם המזוודות ולחשוש פן בית המלון הבא יהיה פחות טוב מאשר המלון בו הוא מתאכסן כעת, וכעת הוא יכול להשאיר את חפציו בחדר המלון הקבוע שלו למשך כל הטיול, אליו הוא יחזור בסוף היום.

מהם היעדים הפופולריים של טיולי כוכב?

אך לעומת היתרונות הרבים, יכול להיווצר גם חסרון. אם לא ניתן לנסוע למרחקים ארוכים, כיצד נבטיח שהיעדים יהיו אטרקטיביים דים? לכך דואגת חברת ישראייר. על מנת להבטיח טיול מרתק ומהנה, הטיול יתקיים בדרך כלל באחד מאתרי המדינות שחולקות גבול משותף עם מדינה אחרת, על מנת להבטיח ביקור במספר אתרים שונים במספר מדינות שונות. כך לדוגמא, טיול כוכב אל היער השחור של גרמניה מאפשר טיול בין הנופים המרהיבים של היער היפהפה והמפורסם של המדינה, טיול במהלכו תסעו לשטוטגרט, שם תחזו בארמון החדש ובבית האופרה המקומי ותגיעו לבאדן באדן, עיירת המרחצאות החמים המפורסמת. יחד עם זאת, במהלך הטיול תוכלו גם לטייל ביעדים ספציפיים בשוויץ ובצרפת, כיאה לגבול אותו חולקת גרמניה עם מדינות אלה, וכך למרות שאתם לנים בגרמניה, תוכלו למצוא את עצמכם במפלי הריין הסמוכים לעיירה שפהוזן השוויצרית, או בשטרסבורג הצרפתית, בירת חבל אלזס. גם טיול כוכב בו תלונו בסלובניה, יהיה טיול בו תזכו מלבד לנופים היפהפיים של לובליאנה ושל מערת הנטיפים פוסטוינה, גם בטיול לקרואטיה, שם תוכלו לסייר בזאגרב הבירה ובשמורת פליטוויצה עוצרת הנשימה.

טיולי כוכב- ישראייר

טיולי כוכב לסלובניה
טיולי כוכב לקרואטיה
טיולי כוכב ליער השחור
טיולי כוכב לאוסטריה

אתר ישראייר אינו תומך באופן מיטבי בדפדפן מסוג זה. על מנת שחווית הגלישה שלך תהיה מלאה אנו ממליצים להשתמש בדפדפנים כגון: Google Chrome, FireFox ו – Internet Explorer מגרסא 8 ומעלה.
סגור אל תשאל שוב