היו הראשונים לדעת על המבצעים החמים שלנו לחבילות , טיולים וטיסות בארץ ובחו"ל

סגור את ההרשמה לניוזלטר
 

טיסות לליסבון

חפש

טיסות לליסבון - ישראייר המובילה בארץ לטיסות ונופש בליסבון

הירשמו לקבלת מבצעים חמים בדוא"ל והיו הראשונים לדעת על טיסות וחבילות לליסבון.

 

טיסות לליסבון

 

בשנים האחרונות הולכת ליסבון ומבססת את מעמדה כאחת הערים הכי מסקרנות באירופה, בטח עבור התייר הישראלי שעד לא מזמן כמעט ולא נחשף אליה. בירת פורטוגל מציעה מספר אתרים מרשימים, מבנים ארכיטקטוניים משמעותיים ומועדוני בלוז מקומיים, אחד הסמלים הגדולים ביותר של העיר.

 

העיר המסקרנת בפורטוגל

ליסבון הינה העיר הגדולה והמרכזית ביותר בפורטוגל. כמרכז הכלכלי והתרבותי המשמעותי ביותר בפורטוגל, אין זה מפתיע כי מדובר בעיר הפופולרית ביותר שלה, העיר אליה מגיעה כמות התיירים הגדולה ביותר בכל המדינה. טיסות לליסבון יציעו מפגש מסקרן עם עיר בה ניתן לגלות לא מעט אודות ההיסטוריה ארוכת השנים שכוללת בעיקר לא מעט מגלי ארצות דוגמת ואסקו דה גמא והמלך מנואל הראשון, שניהם בדומה לגיבורים אחרים בהיסטוריה של העיר מונצחים בפסלים, במבנים ובדרכים נוספות. ליסבון היא הבירה המערבית ביותר באירופה ולדעת רבים גם אחת המרתקות שבה. העניין בעיר גדל בשנים האחרונות בשל העובדה שכמה מהאתרים המרכזיים בעיר עברו שיפוץ נרחב שהפך אותם להרבה יותר ידידותיים ונגישים לציבור התיירים.

 

מזג האוויר בליסבון

אחת הסיבות לאטרקטיביות של ליסבון היא מזג האוויר שלה. למרות שהחורף גשום וקר, עדיין לא ניתן להשוות אותו לחורף השורר בערים רבות אחרות ברחבי היבשת. בשאר עונות השנה מזג האוויר הרבה יותר נעים ונוח, כאשר התקופות המומלצות ביותר לביקור הן האביב והסתיו. מזג האוויר בקיץ הוא חם מאוד, אך עדיין כזה בו ניתן להסתובב וליהנות ממגוון האטרקציות אותן מציעה העיר. חשוב לציין כי נופש בליסבון נוח מאוד גם מהבחינה הכלכלית, שכן היא נחשבת כזולה בהשוואה לערי בירה אחרות במערב אירופה.

 

באתר ישראייר תוכלו למצוא טיסות לליסבון במחירים אטרקטיביים.

 

אתר ישראייר אינו תומך באופן מיטבי בדפדפן מסוג זה. על מנת שחווית הגלישה שלך תהיה מלאה אנו ממליצים להשתמש בדפדפנים כגון: Google Chrome, FireFox ו – Internet Explorer מגרסא 8 ומעלה.
סגור אל תשאל שוב